miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Noc Naukowców w WSB-NLU! Czekają nagrody wartości 10 tys. złotych

0 1 306

Małopolska Noc Naukowców. To hasło jest znane chyba już każdemu mieszkańcowi regionu. I fakt ten nikogo już nie dziwi, bo za pasem wydarzenie, które na przestrzeni lat trwale wpisało się w kalendarz popularnonaukowych imprez. Imprez lubianych i cenionych przez uczestników. – Nowosądeckie WSB-NLU również przyłączyło się do akcji. Dla uczestników naszych konkursów, zabaw i atrakcji czekają nagrody warte 10 000 złotych. Będą to bony do sklepów, gadżety oraz specjalne bony edukacyjne – informuje Michał Kapała, marketingowiec WSB.

Czytaj również: Małopolska Noc Naukowców 2022

Tegoroczne przedsięwzięcie przygotowało ponad 750 naukowców i 1200 studentów z prawie 120 kół naukowych. Łącznie to ponad 2000 aktywności, na które składają się wykłady, eksperymenty, pokazy, gry i zabawy zorganizowane przez ok. 40 instytucji z Małopolski. Wszystko to czeka na „naukowo pozytywnie zakręconych” uczestników w piątek już 30 września.

Czy warto w niej uczestniczyć i czy to może być ciekawe?
Naturalnie! Próżno szukać lepszej okazji, aby móc przyjrzeć się pracy naukowców z tak bliska, aby móc zapytać ich o to, o co zapytać na co dzień nie sposób. Tylko w jednym dniu w roku badacze będą tylko do Waszej dyspozycji, odpowiadając na dziwne i jeszcze dziwniejsze pytania. Bez wyjątku!

 

Więcej na temat organizowanego wydarzenia w WSB-NLU znajdziesz tutaj – KLIK

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź