miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Noc pełna wrażeń w WSB-NLU w Nowym Sączu

Alternatywny Piątek – GAMES NIGHT

0 349

Gry rożnego rodzaju są z nami od wieków. Ich formy są przeróżne: od zwykłych gier planszowych aż po najbardziej innowacyjne, które fascynują współczesne społeczeństwo. Jedno wiemy na pewno: rozrywka ta uczy, kształci, bawi a przede wszystkim intryguje.

 

Czytaj również: Od 1 lutego wchodzi Mały ZUS PluS!

 

Rada Uczelniana WSB-NLU wychodzi z propozycja do wszystkich osób, które są znużone piątkowym wychodzeniem do klubów oraz chcą wysilić swoje szare komórki w rywalizacjach.  31 stycznia 2020 r. w murach Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis Univeristy (ul. Zielona 27) odbędzie się jedyna w swoim rodzaju noc dla wszystkich mieszkańców Nowego Sącza. Zorganizowany zostanie „Alternatywny Piątek – GAMES NIGHT”.  To wydarzenie, które ma na celu zintegrować mieszkańców miasta poprzez rozgrywki gier planszowych oraz komputerowych.

 

 

Podczas nocy uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w turnieju gry FIFA 20 organizowanego przez Games Zone oraz skorzystać ze stanowisk gry na VR (Wirtualna Rzeczywistość). Ponadto będą mogli przenieść się w świat tzw. „planszówek” przy dobrej muzyce.

Jeżeli szukasz ciekawego rozwiązania na spędzenie piątkowego wieczoru – zapraszamy do WSB-NLU w Nowym Sączu już 31.01.2020r od godziny 20:00! Nie może was tam zabraknąć!

Link do wydarzenia: KLIK

Opr. Rafał Kmak
źródło i fot.: WSB-NLU

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź