miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowa Lewica odcina sie od Bocheńskiego. Kaim: Pan Jakub Bocheński nigdy nie był i nie jest członkiem, liderem, reprezentantem, przedstawicielem LEWICY [Oświadczenie]

0 1 077

Sojusz Lewicy Demokratycznej – Nowa Lewica odcina się całkowicie od Jakub Bocheńskiego. Szef struktur powiatowych SLD – NL Stanisław Kaim wydał oświadczenie, w którym czytamy m.in.: – Zwracam się … z prośbą o nie prezentowanie … Nowej Lewicy w publikacjach związanych z Jakubem Bocheńskim. Przypomnijmy, Partia „Razem”, SLD oraz „Wiosna” połączyły swoje siły pod wspólnym szyldem „Lewica” i wystawiły w 2019 w wyborach parlamentarnych dwudziestu kandydatów. Liderem list KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ był Jakub Bocheński, który zdobył 15 204 głosy.

 

Czytaj również: Po 20 latach funkcjonowania z CH Europa znika Intermarche

 

Oświadczenie w całości poniżej:

Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o nie prezentowanie w miarę możliwości logo Nowej Lewicy w swoich publikacjach związanych z P. Jakubem Bocheńskim.
Logo to jest przynależne partii Sojusz Lewicy Demokratycznej zmieniającej nazwę na “NOWA LEWICA”. Pan Jakub Bocheński nigdy nie był i nie jest członkiem, liderem, reprezentantem, przedstawicielem LEWICY (sądeckiej lewicy?). Pan Jakub Bocheński jest najprawdopodobniej członkiem partii WIOSNA. Wszelkie Jego działania proszę traktować jako poczynania na własny rachunek nie zaś jak przedstawiciela partii Lewica (dawniej SLD). 

Jednocześnie od samego początku jego bezsensownego działania w stosunku do spółki komunalnej Sądeckie Wodociągi stanowczo odcinamy się od jego poczynań.

Przewodniczący Rady Powiatowej
SOJUSZU LEWICY DEMOKRATYCZNEJ – NOWEJ LEWICY
Stanisław Kaim

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź