miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowosądeczanka Sylwia Polak w najnowszej produkcji Discovery „Kamperem przez świat”!

0 4 295

Już jutro w pierwszym odcinku nowej produkcji kanału Discovery Channel “Kamperem przez świat” pochodząca z Nowego Sącza Sylwia Polak zabierze nas w podróży po Australii. Pojedziemy do Sydney! Poznajcie m.in. barwną historię związaną z samochodem, którym podróżuje Sylwia. – Niemiec płakał jak sprzedawał. Jakkolwiek to kiczowato brzmi. To prawda. Przysięgam! To nie żart – przekonuje Pani Sylwia komentując zakup Mitsubishi Pajero, samochodu którym zwiedza kontynent.

 

Czytaj również: Sądeczanin Łukasz Pławecki broni tytułu Mistrza Świata ISKA – KLIK

 

Plan był prosty, przelot do Australii, zakwaterowanie w Sydney i zakup kampera. Tak właśnie wymarzyła sobie początek swojego pobytu na odległym kontynencie 33-letnia Sylwia Polak, absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu. – W hotelu w Sydney poznałam pewnego Niemca, który chcąc powrócić do kraju zmuszony był sprzedać swój samochód (Mitsubishi Pajero – przy. red.). Początkowo oferował 3000 dolarów. Cenę jednak udało się zbić do 2 tysięcy. Dołożyłam mu jeszcze 200 i tak podróżuje samochodem za 2200 dolarów – mówi z uśmiechem Sylwia. 

 

Ukończyłam liceum nr 1 w Nowym Sączu. I uciekłam w świat. Studia w Krakowie. W międzyczasie wakacje w Londynie, gdzie zarobiłam na pierwszego Vana i ruszyłam nim do Norwegii – mówi Sylwia Polak w rozmowie z miastoNS.pl. – Chcę pokazać ludziom inny sposób podróżowania, a w tym programie mam nadzieje każdy znajdzie coś dla siebie i lowcoast i droższe kampery samowystarczalne również – dodaje podróżniczka.

KAMPEREM PRZEZ ŚWIAT już jutro (wtorek, 25 sierpnia) godz. 22:00 w Discovery.

 
 
Na początku ruszamy z Sydney i zjedziemy kawałek wschodniego wybrzeża Australii – informuje Sylwia. – Cała seria programu składać się będzie z 8 odcinków. Są trzy ekipy. Ja w Australii, małżeństwo w Gruzji i wesoła rodzinka w Hiszpanii. I trzy historie będą przeplatały się w tych 8 odcinkach dodaje.
 
Zachęcamy do śledzenia przygód rodowitej sądeczanki 🙂 
 
Rafał Kmak
fot. Discovery | FB Sylwii Polak
 
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź