miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowości w Doner King!

2 1 196

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! Wszystko po to, aby było smaczniej i bardziej komfortowo. Doner kusi wielką promocją i zupełnie nowymi pozycjami w menu. Od 29 stycznia do 2 lutego w lokalu w Nowym Sączu, ul. Rynek 23 na wszystkich smakoszy burgerów, którzy nas odwiedzą czekać będzie mega obniżka -50%.

 

Czytaj również: Startuje Grand Prix w futsalu! Zapisy trwają – KLIK

 

Doner King zaskakuje mnóstwem nowych pomysłów na zaspokojenie kulinarnych gustów wszystkich miłośników dobrego jedzenia.

 

 

 

Zmieniamy się z myślą o Was. Z Wami chcemy też świętować kolejny etap rozwoju Doner King. Dlatego już od soboty na naszych Klientów czekać będzie WIELKA PROMOCJA! Wszystkich burgerów będzie można spróbować w naszym lokalu, w cenie obniżonej o -50%.

Nie pytajcie czy warto. Po prostu odwiedźcie nas i odkryjcie na nowo wyśmienity smak burgerów ze świeżo mielonej wołowiny PREMIUM z naszą własną kompozycją przypraw oraz autorskimi sosami. Nie znajdziecie w nich ulepszaczy, glutaminianu sodu, antybiotyków i GMO. W naszym mięsie znajdziecie wyłącznie wołowinę, bez dodatku innych mięs. Jego receptura jest efektem wieloletnich doświadczeń. Kupujemy je tylko od sprawdzonych dostawców. Każdego dnia serwujemy naszym klientom tylko świeże mięso. Spróbujcie, wasze podniebienia na pewno tego nie pożałują.

W nowym menu znalazło się więcej nowości. W Doner King można skosztować vege burgerów i vege wrapów. Tworzymy je dla Was od podstaw. Znajdziecie w nich produkty najwyższej jakości i świeżości. Zapraszamy na dania 100% hand made, 100% naturalne, 100% bez chemii.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedźcie nas na DonerKing.pl

Rafał Kmak
fot. Doner King

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Alek pisze

    Najlepsze żarcie w NS. Polecam każdemu smakoszowi. Lumberjacki i inne z jakością produktów są 100 lat za murzynami 😀

    1. ADAM pisze

      NAJLEPSZE BURGERY!

Zostaw odpowiedź