miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: 31 lipca rusza gruntowny remont ul. Długosza! [ZDJĘCIA]

0 1 072

Długo wyczekiwany remont ul. Długosza na odcinku od ul. Nawojowskiej do ul. Mickiewicza w Nowym Sączu rozpocznie się już niebawem, ostatniego dnia miesiąca lipca. Prace mają trwać maksymalnie trzy miesiące, a ich koszt to ok. 1,3 miliona złotych.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Dworzec MPK rośnie w oczach! Prace postępują [ZDJĘCIA]

 

W najbliższy wtorek (31 lipca) rozpoczną się roboty drogowe związane z gruntowną przebudową ul. Długosza na odcinku od ul. Nawojowskiej do ul. Mickiewicza w Nowym Sączu. Zostaną one podzielone na cztery etapy, w celu zminimalizowania utrudnień w ruchu.

– Pierwszy etap będzie obejmował remont ul. Długosza na odcinku od ul. Nawojowskiej do ul. Żeromskiego. Zaplanowane zostały objazdy ul. Grodzką – Al. Wolności – ul. Mickiewicza. Po wykonaniu warstwy wiążącej i otworzeniu dla ruchu pierwszego odcinka, zostanie zamknięty kolejny. O terminach wyłączeń będziemy informowali na bieżąco w zależności od postępu prac. Kierowców prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia – poinformował Grzegorz Mirek, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

Informacje o zmianach w kursowaniu autobusów MPK dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Nowym Sączu. Przedsięwzięcie powinno zostać zrealizowane w ciągu dziewięćdziesięciu dni od chwili rozpoczęcia przebudowy.

Szczegóły renowacji znajdują się w artykule pt.: Już w lipcu ruszy gruntowny remont ul. Długosza w Nowym Sączu! [ZDJĘCIA]

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź