miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Anastazja Tobiasz pierwszą mieszkanką miasta! [ZDJĘCIA]

0 1 395

W Szpitalu Specjalistycznym im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu przyszła na świat pierwsza nowosądeczanka. Urodziła się ona w dniu 1 stycznia 2019 roku o godz. 18:30. Prezydent Ludomir Handzel wręczył szczęśliwym rodzicom wyprawkę dla noworodka.

 

Czytaj również: I Ty możesz pomóc niepełnosprawnemu Krzysztofowi! Weź udział w akcji charytatywnej

 

– Serdecznie gratuluję! Tradycją jest, że zazwyczaj witamy nowo narodzonego Sądeczanina, tym razem jednak Sądeczankę. Przekazuję drobiazgi, które na pewno będą dla małej pomocne i użyteczne. Życzę dużo szczęścia dla Was i dziecka – powiedział Ludomir Handzel, prezydent Miasta Nowego Sącza do rodziców pierwszego niemowlęcia 2019 roku.

Anastazja Tobiasz jest nie tylko pierwszą mieszkanką Nowego Sącza, ale również i pierwszym dzieckiem Klaudii i Krzysztofa Tobiaszów. Noworodek waży 3,35 kilogramów i mierzy 57 centymetrów. Mama Anastazji uważa, że jest to cudowny noworoczny prezent.

Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla przywitał Mariusz Rąbalski, który pełni funkcję ordynatora Oddziału Ginekologiczno-Położniczego nowosądeckiego szpitala.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź