miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Awaria wodociągu na skrzyżowaniu Lwowskiej z Sobieskiego!

0 497

W czwartek (5 lipca) ok. godz. 10:00 doszło do awarii sieci wodociągowej na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej i ul. Sobieskiego w Nowym Sączu. Na miejscu pojawili się pracownicy Sądeckich Wodociągów w celu dokładnej lokalizacji uszkodzenia. Zostanie ono usunięte jeszcze dzisiaj.

 

Czytaj również: Uwaga! Zamknięty jeden pas ruchu na ul. Bulwar Narwiku [ZDJĘCIA]

 

Awaria wodociągu zostanie usunięta prawdopodobnie w godzinach wieczornych, ponieważ obecnie jest wzmożony ruch zarówno na ul. Lwowskiej, jaki i na ul. Sobieskiego.

Udało nam się skontaktować z pracownikami Sądeckich Wodociągów w Nowym Sączu, którzy prowadzą nadzór stanu sieci wodociągowej na terenie miasta. Informują oni, że po godz. 18:00 na miejscu zlokalizowanego wcześniej uszkodzenia pojawią się osoby, które będą odpowiedzialne za usunięcie awarii.

Ponadto o zaistniałej sytuacji został powiadomiony zarówno Miejski Zarząd Dróg, jaki i Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Nowym Sączu. Podczas prowadzonych prac będą wyznaczone stosowne objazdy zarówno dla kierowców samochodów jak i autobusów miejskich. W tym czasie zmieni się trasa ich przemieszczania się.

W tej chwili wszyscy mieszkańcy Nowego Sącza mają dostęp do bieżącej wody, nie wiadomo jeszcze czy nastąpią wyłączenia w czasie usuwania awarii.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź