miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz. Jest trzeci kandydat na prezydenta miasta! Iwona Mularczyk pokona Handzla?

7 2 511

Iwona Mularczyk, miejska radna zadeklarowała start w nadchodzących wyborach na prezydenta Nowego Sącza. To już trzecie pewne nazwisko, które stanie w szranki walki o fotel i miano gospodarza sądeckiego ratusza. Wcześniej takie deklaracje złożyli aktualnie rządzący Ludomir Handzel oraz były prezydent Ryszard Nowak. Kampania samorządowa 2024 r. powoli zaczyna się rozpędzać. Wybory zaplanowane są na kwiecień. Wybierzemy wtedy radnych wszystkich szczebli oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

Czytaj również: Nowy Sącz: Ryszard Nowak ostro o paraliżu komunikacyjnym! „To wina zaniedbań i nieudacznictwa prezydenta Hahandzla”

– Oddałam się do dyspozycji prezesowi partii Jarosławowi Kaczyńskiemu. Nie są jeszcze podjęte żadne decyzje, jeżeli chodzi o start w przyszłorocznych wyborach, na pewno będą to decyzje czy to komitetu politycznego, czy na szczeblach powołanych pełnomocników oraz zarządów struktur PiS – mówi Iwona Mularczyk na antenie Radia Kraków.

Przypomnijmy jesienią 2018 r. w I turze wyborów Iwona Mularczyk uzyskała 10 373 głosów. W II turze wyborów otrzymałam 15 046 głosów (41,65% głosów) przegrywając starcie z Ludomirem Handzlem.

Fot.: Facebook Iwona Mularczyk

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
7 Komentarze
 1. Ile loczków to kosztowało pisze

  Już można ???? 😀

 2. zmartwiony pisze

  Boże chroń Nowy Sącz. Miejmy nadzieję że to żart z okazji powstania nowego rządu i wielkiej przegranej kaczystów

 3. Cenzura działała do 16:17 wczoraj - ona kandydatem ?? Ponuro żałosny żart. Jedna gęba tyle lat i zero perspektyw pisze

  Cenzura działała do 16:17 wczoraj – ona kandydatem ?? Ponuro żałosny żart. Jedna gęba tyle lat i zero perspektyw

 4. DX2 pisze

  Boże chroń nas przed Ludkiem Łysym i Czupiradlem

 5. By odkryć kto rządzi portalem, sprawdź kogo nie można ci krytykować. pisze

  By odkryć kto rządzi portalem, sprawdź kogo nie można ci krytykować.. jakie to prawdziwe

 6. Lucy Fere pisze

  Komentarze znowu zalaczone? Jaki brak zdecydowania !
  Cenzuruja tu jak w PRLu. A tacy to antykomunisci i demokraci 🤦‍♂️ (ze wlasnego zdania nie pozwalaja czlowiekowi wyrazic 😂)

  Wybor jest latwy – z perspektywu czasu latwo stwierdzic kto naprawde dzialal na rzecz NSa a kto na rzecz partii czy stolka.

  😈😈😈

 7. Ayra pisze

  Znowu Ona. Nudne to juz. Sądeczanie pokażą po raz kolejny co sądzą o tej kandydatce.

Zostaw odpowiedź