miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Mikołaje na motocyklach wkrótce uszczęśliwią potrzebujących!

0 1 232

W tym roku po raz kolejny MotoMikołaje na motocyklach obdarują potrzebujące dzieci i osoby starsze z Nowego Sącza i okolic. Kampania rozpocznie się już w sobotę (1 grudnia).

 

Czytaj również: „I Ty zostań św. Mikołajem” i podaruj dzieciom uśmiech!

 

– Rozpoczynamy kolejną akcję MotoMikołaje. Będziemy rozwozić paczki potrzebującym. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w kampanii. Jest to wspaniałe przeżycie. Wielu sponsorów nas wspomaga, a większość z nich to motocykliści – powiedział Tomasz Tokarz.

W poprzednim roku motocykliści z Forum Sądeckich Motocyklistów MOTOSACZ.PL rozwieźli ponad 2,5 tysiąca paczek (od 2 do 12 grudnia) na obszarze miasta Nowego Sącza oraz okolic. W tym roku akcja rozpocznie się 1 grudnia i potrwa przez około dwa tygodnie.

Kampania polega na zbieraniu różnych darów, zabawek, pomocy szkolnych, słodyczy itd. i dostarczaniu paczek na motocyklach właśnie do tych, którzy na Mikołaja nie mogą liczyć. Co roku MotoMikołaje odwiedzają najbiedniejsze dzieci, szpitale, hospicja, rodziny zastępcze, domy dziecka, domy pomocy społecznej itp., aby choć na chwilę wywołać uśmiech na twarzach dzieciaków, osób chorych i tych, o których bardzo często inni ludzie zapominają.

 

 

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź