miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Mikołajkowy autobus MPK wywołał uśmiech na twarzach podróżujących! [ZDJĘCIA]

3 1 267

Zabytkowy autobus MPK już po raz kolejny pojawił się na ulicach miasta Nowego Sącza. Pierwszy kurs wystartował o godz. 11:35 z ul. Sucharskiego (linia nr 23). Ponadto pasażerowie mogą oczekiwać słodkich niespodzianek na linii nr 7.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Lodowisko i basen za złotówkę dla dzieci na Mikołaja!

 

W AutoSANIE z Mikołajem grzeczni pasażerowie otrzymują słodycze. Uśmiechnięta Śnieżynka wraz z elfami rozdają słodkie prezenty zarówno małym, jaki i dużym. Pomimo tego, że akcja organizowana jest corocznie, dla niektórych Sądeczan to nadal zaskoczenie. Na pokładzie zabytkowego autobusu MPK panuje cudowna, świąteczna atmosfera.

Przedsięwzięcie zostało przygotowane przez: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Nowym Sączu oraz Galicyjskie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również
3 Komentarze
  1. Gienek pisze

    Naprawdę piękny i zadbany ten autobus – szacun MPK NS! 🙂

  2. Janusz Wcisek pisze

    kurła nawet fajne to, tylko ten kierowca trochę dziwny. Przytrzasną mnie drzwiami i tak jechałem kilkaset metrów a potem otworzył drzwi i już nie zamkną, no i takie tam 🙂 ale wiadomo to tylko człowiek. pozdrawiam 🙂

  3. Krzysztof Z pisze

    Takim starym autobusem trzeba umieć jeździć, bo teraz to w MPK to same automaty , a po drugie ci młodzi kierowcy to nie wiedzą co to jest jazda

Zostaw odpowiedź