miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Perły po raz siódmy spotkają się w ratuszu! Nie zabraknie tortu imieninowego

0 1 787

W niedzielę (14 lipca) w nowosądeckim ratuszu odbędzie się VII Spotkanie Małgorzat. Imię Margarita oznacza perła. Na solenizantki czekają upominki oraz tort imieninowy.

 

Czytaj również: Grupa „My Kochamy Nowy Sącz” zmienia nazwę i podejmuje całkiem nowe inicjatywy

 

Ile jest Małgorzat w Nowym Sączu? – Podejrzewam, że gdyby w niedzielę zjawiły się wszystkie, wypełniłyby połowę płyty rynku – powiedziała Małgorzata Belska, dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania Urzędu Miasta Nowego Sącza i ogłosiła konkurs, w którym trzeba odgadnąć liczbę mieszkanek naszego miasta, noszących to imię. – Zapraszamy taką osobę, żeby przyszła do ratusza w niedzielę, będzie specjalne miejsce do wrzucenia odpowiedzi i mamy nadzieję, że padnie ta prawidłowa. Nagroda-niespodzianka ufundowana przez prezydenta czeka – zachęciła Magdalena Majka, wiceprezydent Miasta Nowego Sącza.

Szczegóły VII Spotkania Małgorzat dostępne są na plakacie, a na wydarzenie zapraszają: Ludomir Handzel – prezydent Miasta Nowego Sącza, Małgorzata Surowiak – wiceprezes Stowarzyszenia Kobiet do Walki z Rakiem Piersi Europa Donna, Magdalena Majka – wiceprezydent Miasta Nowego Sącza oraz Małgorzata Belska – dyrektor Wydziału Edukacji i Wychowania Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź