miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Pit Bull zagryzł innego psa! Nadal chodzi po osiedlu bez kagańca? [WIDEO]

8 17 431

Po opublikowaniu przez miastoNS.pl drastycznego nagrania wideo, ukazującego atak Pit Bulla na innego psa i jego właścicielkę, posypała się lawina komentarzy w sprawie dramatu, jaki rozegrał się pod koniec lipca na ul. Reguły w Nowym Sączu. Według mieszkańców tej ulicy agresywny pies ma nadal spacerować bez kagańca ze swoim właścicielem po osiedlu.

 

Zobacz drastyczne nagranie wideo w artykule: Nowy Sącz: Pit Bull zaatakował kobietę i jej psa! [DRASTYCZNE NAGRANIE WIDEO]

 

Widziałem go w poniedziałek osobiście. Owszem, pies był na smyczy, ale bez kagańca. Jeśli się zerwie znowu, to dojdzie w końcu do tragedii. Córka z dziećmi siedzi w ten upał na balkonie, bo zwyczajnie się boi. Wszyscy się boimy – mówi jeden z mieszkańców ul. Reguły w Nowym Sączu.

Kolejna napotkana przez nas osoba, również nie ukrywa strachu. – Wyszłam z dziećmi na spacer, bo się w domu nie da wytrzymać, ale powiem panu, że rozglądam się co chwilę i w głowie układam plan ucieczki w razie czego. To nie jest normalne, że po takim zdarzeniu psa wypuścili do domu – dodaje nasza rozmówczyni.

Pit Bull podczas pierwszej obserwacji miał zaatakować weterynarza, który zdołał jednak uniknąć obrażeń. Kolejna obserwacja ma odbyć się jutro (3 sierpnia). Jak przekonują nas jego właściciele, pies jest spokojny i nie stwarza zagrożenia. – Z domu praktycznie już nie wychodzimy, bo zostaliśmy niemal zaszczuci przez ludzi. Pies musi jednak wyjść na spacer i zawsze wychodzi w smyczy i w kagańcu – przekonuje nas Klaudia, córka właścicieli Pit Bulla, przekazując nam nagrania wideo ukazujące jej psa przed wyjściem na spacer.

 

 

Już wkrótce na miastoNS.pl przedstawimy obszerne stanowisko właścicieli Pit Bulla! Wróć do nas za chwilę…

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz
wideo. Klaudia (nazwisko do wiadomości Redakcji)

Komentarze Facebook
Zobacz również
8 Komentarze
 1. Bishop pisze

  Ojeju przestraszyli się i nagrali filmik jak to dbają o bezpieczeństwo osiedla i ładnie ubierają go w kaganiec
  😉

 2. Agu... pisze

  Widac że Pies nigdy nie chodził w kagańcu…
  I Jak ma reagowac wystraszony Bo wie że to znowu kara… Uspać i niepozwolic by znowu zagryzał! Pozdrawiam

 3. urszula pisze

  nie uspać tylko uśpić

 4. Bronka pisze

  Tępa ruro, nie masz nawet tyle inteligencji żeby zrozumieć, że założenie psu kagańca PO FAKCIE nie jest dowodem, że nosił go PRZED. A ojciec to chyba sobie wypił troszkę przed zajściem? Patole pier**ne.

 5. Arrur pisze

  Państwo stojki. Patologio zdychaj. W tym kraju zamiast tepic takich jak Ci właściciele od pitbulla, wspomaga sie ich. Proszę weźcie róbcie porządek z takimi ludźmi.

 6. X pisze

  Patologia… grubas siedzi na chodniku i tylka nie podniesie chyba mu sprawia przyjemność obserwowanie jak pies przegryza tchawicę, oby kiedyś nie rzucił się właścicielowi do gardła

  1. xx pisze

   Archeolog się znalazł

 7. WAŻNE sorka ze w 2020 pisze

  Ludzie moze ten pies troszeczke jest agresywny ale to nie jego wina tylko wlascicieli odebrac im tego psa a nie uśpić i zeby mogli do niego przychodzic i go odwiedzac poniewaz oni moga tęsknić za swoim pupilem . Pozdrawiam
  Ps. Bądźcie troche milsi dla zwierzat 😉

Zostaw odpowiedź