miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Przed galerią sprawdzono stan techniczny ponad 70 samochodów. Za darmo! [ZDJĘCIA]

0 1 000

Dzisiaj (6 kwietnia) na parkingu przed galerią handlową Gołąbkowice każdy kierowca mógł bezpłatnie sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu, dzięki akcji “ProfiAuto PitStop” organizowanej przez nowosądecką firmę Carex! Jej specjaliści “przebadali” ponad 70 samochodów. Nie zabrakło też niespodzianek i prezentów.

 

Czytaj również: Zamkną DK75 na kilka miesięcy! Będą stabilizować osuwisko w Tęgoborzu

 

Organizujemy tę akcję już po raz trzeci, lecz cel co roku jest ten sam – uświadamiać kierowców , że sprawny samochód to bezpieczeństwo nasze, ale i innych uczestników drogi. Warto zatem regularnie badać stan techniczny naszego pojazdu, a szczególnie po zimie, kiedy dochodzi bardzo często do usterek układu kierowniczego czy zawieszenia – wyjaśnia Marcin Porębski, przedstawiciel handlowy w firmie Carex, która jest organizatorem akcji.

 

 

Na parkingu przed galerią handlową Gołąbkowice pojawiło się dzisiaj ponad 70 samochodów. Co ciekawe, większość z nich miała przynajmniej jedną usterkę. – Najczęściej są to braki w oświetleniu i częsta usterka występująca po zimie, czyli niedoładowany akumulator – dodaje Marcin Porębski.

Specjaliści firmy Carex oprócz kompleksowego sprawdzania pojazdów i zapisywaniu usterek na specjalnych kartach, rozdawali również upominki i gadżety dla każdego, kto zdecydował się skorzystać z tej niezwykle pożytecznej akcji społecznej.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź