miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Ryszard Nowak ostro o paraliżu komunikacyjnym! „To wina zaniedbań i nieudacznictwa prezydenta Hahandzla”

9 3 406

Choć kampania samorządowa dopiero się rozpędza, w Nowym Sączu zaczyna nabierać coraz większych rumieńców. Walka o urząd prezydenta Królewskiego Miasta Nowego Sącza zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Wśród potencjalnych kandydatów na ten urząd na razie przewija się kilka nazwisk. W grze są: Ryszard Nowak, Ludomir Handzel, Patryk Wicher, Michał Kądziołka, Michał Słowik, Andrzej Bodziony. Większość jeszcze nie wie, czy będzie startować. Pewniaki to Nowak i Handzel. I to właśnie ostre starcie na tej linii miało dzisiaj miejsce. Na razie w mediach społecznościowych. Dotyczy historycznych działań PKP związanych z remontem linii kolejowej.

Czytaj również: Cyrk na kółkach! Czyli radosna twórczość Koalicji Nieudaczników trwa w najlepsze [Felieton]

Ryszard Nowak na swoim profilu zamieścił wpis, w którym stanowczo zaprzecza, jakoby miał jakikolwiek udział w konsultacji prac związanych z przebudową linii kolejowej 104. O paraliż i koszmar komunikacyjny, który czeka mieszkańców całej Sądecczyzny obwinia Ludomira Handzla. – Nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości, że te poważne problemy wynikają z zaniedbań obecnej władzy, jej indolencji i nieudacznictwa (…) czyli Ludomira Handzla – czytamy w komunikacie. 

Profil prezydenta Ryszarda Nowaka na Facebook – KLIK

Dodatkowo Nowak stanowczo podkreśla, że nie uczestniczył w żadnych konsultacjach: Wszem i wobec oświadczam, że nigdy żadnego projektu i żadnego harmonogramu prac przy remoncie linii kolejowej nie konsultowałem, bo po prostu takowych opracowań wtedy nie było mówi. Jako dowód dodaje kilka strona z realizacji Strategii Rozwoju Nowego Sącza.

W kolejnej części dodał, że kampania rusza i ostrzega, że w przestrzeni publicznej pojawi się mnóstwo fake newsów Pragnę ostrzec mieszkańców, przed handzlową propagandą, która nieustannie próbuje zrobić z nas idiotów i tępaków. Bardzo proszę, sprawdzajcie ratuszowe informację, weryfikujcie je, nie przyjmujcie ich bezkrytycznie, uczestniczcie aktywnie w dyskusjach i wymianie informacji, chociażby na Facebooku – zaznacza były prezydent Nowego Sącza.

Na końcu wpisu czytamy zapowiedź o cyklicznych publikacjach na swoim koncie na Facebooku. – Za tydzień, w Słowie prawdy na niedzielę, następne ważne tematy i kulisy działań prezydenta Hahandzla z jego Koalicją Nieudaczników – informuje Nowak. Poniżej pełna treść komunikatu:

Słowo prawdy na niedzielę.

Wszystkim już wiadomo, że mamy w mieście paraliż i koszmar komunikacyjny. Biorąc pod uwagę zbliżającą się nieubłagalnie zimę stwierdzić należy, że będzie jeszcze gorzej. Armagedon przez wiele miesięcy, a może jeszcze dłużej. Nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości, że te poważne problemy wynikają z zaniedbań obecnej władzy, jej indolencji i nieudacznictwa. Muszę być bardziej precyzyjny, obecnej władzy, czyli nie kogo innego, jak prezydenta Ludomira Handzla, zwanego przez podwładnych ludojadem. A ponieważ coraz częściej pojawiają się, niczym nie poparte, informacje, że uzgodnienia dotyczące rozwiązań komunikacyjnych związanych z inwestycją kolejową były opracowane w poprzedniej kadencji muszę wyjaśnić kilka kwestii.

Wszem i wobec oświadczam, że nigdy żadnego projektu i żadnego harmonogramu prac przy remoncie linii kolejowej nie konsultowałem, bo po prostu takowych opracowań wtedy nie było. W swojej chorej propagandzie prezydent Handzel wraz ze swoimi zziajanymi radnymi i innymi pridupnikami, zaczęli wmawiać sądeczanom, że dzisiejszy koszmar drogowy, to moja wina, a to przecież skutki braku pracy i właściwego zaangażowania prezydenta Handzla, który zajęty jest występowaniem w swojej pseudo telewizji, chwaleniem się nieswoimi osiągnięciami, szukaniem metod i narzędzi podporządkowania sobie radnych, brylowaniem tu i ówdzie w modnych kreacjach znanego projektanta mody Giorgio z Armenii. Nie dziwi więc fakt, że na ważne sprawy miasta, brakuje już czasu. Chyba, że… myśli miasto, to JA!

Zbliżają się wybory samorządowe, kampania wyborcza i cały ten kampanijny zgiełk, dlatego pragnę ostrzec mieszkańców, przed handzlową propagandą, która nieustannie próbuje zrobić z nas idiotów i tępaków. Bardzo proszę, sprawdzajcie ratuszowe informację, weryfikujcie je, nie przyjmujcie ich bezkrytycznie, uczestniczcie aktywnie w dyskusjach i wymianie informacji, chociażby na Facebooku.

Na dowód „prawdomówności” Handzla i jego wybitnych nieudaczników przedstawiam fragmenty raportu z realizacji Strategii Rozwoju Nowego Sącza, gdzie wyraźnie widać kto i kiedy podejmował decyzje, a właściwie, zaniedbał swoje obowiązki i doprowadził do obecnej sytuacji.

Wiem, że ratuszowa propaganda przedstawia wszelkie porażki prezydenta Hahandzla jako powstałe z winy Żydów, cyklistów, Mularczyka i Nowaka, jednak fakty są nieubłagalne i świadczą o zgoła czymś innym.

Za tydzień, w Słowie prawdy na niedzielę, następne ważne tematy i kulisy działań prezydenta Hahandzla z jego Koalicją Nieudaczników.

Pozdrawiam.
Ryszard Nowak

Fot.: profile Facebook prezydenta Ryszarda Nowaka i Ludomira Handzla

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
9 Komentarze
 1. Lucy Fere pisze

  Znowu system zzera moje komentarze. 🙄
  A grzecznie sie wypowiadam.

  😈😈😈

 2. Wiki pisze

  Komentarz został usunięty. Fake news, wulgaryzm, obraźliwe treści

 3. Wiki pisze

  Moich wogole nie ma 😂

 4. Luk pisze

  To jest szczyt hipokryzji,przez 8 lat w Sączu nie było nawet połowy inwestycji które obecny prezydent realizuje.

 5. Piotr pisze

  Łysawy Prezydent sprzed lat się odezwał co piastował urząd 3 kadencje i co wiele po sobie zostawił wielce teraz krytykuje Handzla za którego teraz większość dróg jest remontowana i nie tylko zobaczmy na szkoły ma jakieś plany na przyszłość owszem ze stadionem nie poszło jak trzeba co nie znaczy że go nie będzie
  Drodzy mieszkańcy nawet nie ma co porównywać Handzla do Nowaka za kadencji którego niemowlę się w mieście robiło.

 6. Grażynka pisze

  Szanowny Panie Luk. Handzel nic nie inwestuje. Inwestycja to tworzenie czegoś nowego. On tylko REMONTUJE istniejącą infrastrukturę. To zwykły i pospolity prezydent od remontów 🙂

 7. Luk pisze

  Dobrze że nowak (tak z małej) wybudował 10obwodnic 100 wiaduktów i bezposrednie połączenie pendolino do Krk amebo. Do garów.

 8. Edyta pisze

  Nie ma co porównywać Nowaka do Handzla. Nowakowy most Heleński i obwodnica wystarczy, żeby 10 lat remontów Handzla przebić i to nieporównywalnie!

 9. Rafał pisze

  Dokładnie, nie ma co porównywać. Most heleński i obwodnica wystarczy, aby przyćmić byle jakiego Handzla od remontów! Nowak to architekt Nowego Sącz!

Zostaw odpowiedź