miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Sprawdź, gdzie wyłączą wodę na terenie miasta!

0 676

Sądeckie Wodociągi wydały komunikat dotyczący przerwy w dostawie wody na terenie miasta Nowego Sącza. Prace modernizacyjne magistrali wodociągowej będą prowadzone przez pracowników spółki przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Prezydent Ludomir Handzel będzie się spotykał z mieszkańcami w soboty!

 

środę (28 listopada) od godz. 8:00 do godz. 13:00 wystąpią braki w zaopatrzeniu w wodę na ulicach: Lwowskiej (od Westerplatte do granicy miasta, w kierunku Piątkowej), Chruślickiej, Beskidzkiej, Leśnej, Nowowiejskiego, Jasnej, Księżycowej, Brenerów, Rodziny Stobieckich, Tęczowej, Świt, Miodowej oraz Piątkowskiej w Nowym Sączu.

Wyłączenie wody będzie spowodowane pracami przy przebudowie magistrali wodociągowej.

Klienci, którzy uruchomili w Sądeckich Wodociągach usługę SMS – dostali powiadomienia o planowanych pracach i przerwach w dostawie wody na swój telefon komórkowy.

Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie, które pozwala być na bieżąco z informacjami dotyczącymi prac wodociągowych w konkretnej okolicy. Dzięki usłudze, klient ma możliwość otrzymywania również powiadomień o zaległych płatnościach oraz awariach. Dodatkowo odbiorcy, którzy posiadają nakładki do odczytu radiowego, otrzymają informację o wyciekach ze swojej instalacji wewnętrznej.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: Sądeckie Wodociągi Sp. z o.o.
Fot.: pixabay.com (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź