miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Trwa remont nawierzchni rynku! Kolejna zmiana organizacji ruchu [ZDJĘCIA]

0 2 399

Powoli rozpoczyna się drugi etap prac remontowo-budowlanych na nowosądeckim rynku. Zmiana organizacji ruchu została wprowadzona pomiędzy ul. Piotra Skargi i ul. Kazimierza Wielkiego. Nadal trwają roboty na odcinku jezdni od ul. Lwowskiej do ul. Piotra Skargi.

 

Czytaj również: Nawierzchnia wokół rynku zostanie odnowiona! Rozpoczął się remont [ZDJĘCIA]

 

Modernizacja nawierzchni wokół nowosądeckiego rynku jest prowadzona etapowo. Prace na odcinku jezdni od ul. Lwowskiej do ul. Piotra Skargi cały czas trwają. W poniedziałek (22 lipca) została wprowadzona zmiana w organizacji ruchu na jezdni północnej, pomiędzy ul. Piotra Skargi i ul. Kazimierza Wielkiego. Odcinek ten został zamknięty. Wyjazd z rynku w kierunku ronda im. ks. infułata Władysława Lesiaka (pod zamkiem) prowadzi ul. Kazimierza Wielkiego aż do ul. Bóżniczej i dalej w ul. Piotra Skargi. Na czas remontu ul. Kazimierza Wielkiego od rynku do ul. Bóżniczej będzie dwukierunkowa.

Wciąż zamknięty dla ruchu pozostaje odcinek jezdni od ul. Lwowskiej do ul. Piotra Skargi.

Zakończenie remontu nawierzchni wokół rynku w Nowym Sączu (za 3 514 719, 86 zł brutto) zaplanowane zostało na 29 listopada. Wykonawcą prac remontowo-budowlanych jest Zakład Usług Malarsko-Drogowych A. Sarata J. Sarata Spółka Jawna wyłoniony w drodze przetargu.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź