miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Uczestnik programu „Rolnik szuka żony” promuje lokalne wyroby!

0 13 112

Na płycie rynku w Nowym Sączu rozpoczął się Jarmark Kongregacji Kupieckiej, który potrwa do soboty (1 czerwca). Wśród spacerowiczów znalazł się także i uczestnik trzeciej edycji popularnego programu „Rolnik szuka żony” (2016). Robert Reszkiewicz wraz z koleżanką wnikliwie obserwował asortyment przygotowany przez wystawców.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Dzień Dziecka 2019, czyli mnóstwo atrakcji dla małych i dużych!

 

– Pogoda zachęca do spacerów oraz do obejrzenia tego, co jest w sprzedaży. Wystawcy prezentują przede wszystkim wyroby lokalne, ręcznie wykonane. Nie ukrywam, że kilka rzeczy zwróciło moją uwagę. Jeszcze nie zdążyłam niczego kupić, ale myślę, że uda mi się coś dla siebie wybrać – powiedziała Katarzyna Put z Brzeska, znajoma Roberta Reszkiewicza.

– Byłem zaskoczony, ponieważ nie wiedziałem, że na rynku odbywa się Jarmark Kongregacji Kupieckiej. Rozstawione na płycie drewniane budki zachęciły mnie do podejścia do nich i obejrzenia artykułów. Wraz z koleżanką oglądamy, co lokalni wystawcy próbują sprzedać – podkreślił Robert Reszkiewicz z Nowego Sącza, uczestnik trzeciej edycji popularnego show „Rolnik szuka żony” emitowanego w TVP1 w rozmowie dla portalu miastoNS.pl.

Jak udało nam się dowiedzieć, Robert Reszkiewicz nadal jest kawalerem, ale nie traci nadziei na znalezienie kobiety swojego życia. Przypominamy, że wystąpił on w trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony”, ponieważ napisał list do Moniki (rolnik) z Dolnego Śląska. Robert z wykształcenia jest prawnikiem (absolwentem II LO w Nowym Sączu i prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim). Jego rodzice prowadzą firmę transportowo-usługową.

Wspólnie z Robertem oraz Katarzyną zachęcamy do zajrzenia na stoiska usytuowane na płycie nowosądeckiego rynku. W sobotę (1 czerwca) dodatkową atrakcją będzie również IX Ogólnopolskie Rysowanie Rodzinne, a więc od godz. 11:00 do godz. 13:00 na dużych i małych czekają przeróżne ciekawe występy, animacje oraz zabawy.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź