miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Uczniowie przywitali nowy rok szkolny! [ZDJĘCIA]

0 341

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego kojarzy się przeważnie z uroczystymi akademiami. Jedna z nich odbyła się przed budynkiem Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza przy ul. Długosza w Nowym Sączu. Na placu przed szkołą zgromadziło się wielu uczniów.

 

Czytaj również: Jak sądeccy uczniowie spędzili wakacje? Co udało się im zobaczyć? [ZDJĘCIA]

 

– Szczególnie chcielibyśmy przywitać wszystkich pierwszoklasistów. Brawa dla pierwszej klasy! Wakacje bardzo szybko minęły, dla niektórych z pewnością za szybko. Mam nadzieję, że był to dla nas wszystkich okres wypoczynku i wielu niezapomnianych wrażeń. Teraz przed nami nowy rok szkolny, czas nowych wyzwań, a są one dla każdego z nas różne. Zależy to od etapu edukacji, zajmowanego stanowiska czy sprawowanej funkcji. Dla uczniów to czas na zdobywanie nowych wiadomości i umiejętności, ale nie tylko. Jest to również czas wielu wspólnych imprez, które mam nadzieję, dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Każdy rok zawsze budzi ciekawość. Jaki on będzie? Najbardziej ciekawi są zapewne uczniowie, którzy są w naszych murach po raz pierwszy – powiedziała Jolanta Bodziony, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Nowym Sączu.

– Ten rok szkolny na pewno będzie szczególny dla trzecioklasistów, ale też i ósmoklasistów. Zdecyduje on o dalszej nauce, a może nawet i o całym ich życiu – dodała Jolanta Bodziony.

Uroczystą akademię przygotowali uczniowie ósmych klas Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Nowym Sączu. Przywitali oni nowy rok z dużą dawką humoru.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź