miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Uwaga kierowcy! Przez centrum Nowego Sącza w niedzielę nie przejedziecie

0 514

W niedzielę (14 października) odbędzie się czwarty pogrzeb Bronisława Pierackiego. Po mszy świętej w Bazylice św. Małgorzaty ulicami Nowego Sącza przejdzie żałobny kondukt. Sprawdź, którymi ulicami nie przejedziesz!

 

Czytaj również: Umowa podpisana! Autobusy elektryczne wkrótce pojawią się na ulicach Nowego Sącza

 

Od godziny 13:00 do godziny 14:00 zostaną wyłączone z ruchu ulice: Wyszyńskiego, Rynek, Jagiellońska, Mickiewicza, Aleje Wolności do ulicy Morawskiego.

Od godziny 14:00 do godziny 15:00 zostaną wyłączone z ruchu Aleje Wolności na odcinku od ulicy Staszica do ulicy Morawskiego.

Dodatkowo wyłączone z ruchu będą parkingi w ciągu ulicy Wyszyńskiego oraz parking na Alejach Wolności przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Kultury.

Objazdy poprowadzono następującymi ulicami:

od godziny 13:00 do 14:00:

  • z Rynku przez ulice: Wąsowiczów, Kościuszki, Żeglarską, Mickiewicza do ulicy Jagiellońskiej z możliwością skrętu w ulicę Jagiellońską.
  • z kierunku Alei Batorego w kierunku Rynku ulicami: Grodzką, Rejtana, Husarską, Kilińskiego, Bulwar Narwiku – skręt w kierunku Rynku.

od godziny 14:00 do 15:00:

  • z Rynku możliwy będzie skręt z Alei Wolności w ulicę Staszica,
  • z kierunku Alei Batorego w kierunku Rynku ulicami: Grodzką, Rejtana, Husarską, Kilińskiego, Bulwar Narwiku – skręt w kierunku Rynku.

 

Opr.: Klaudia Celusta
Źródło: nowysacz.pl
Fot.: UMiG Konstancin-Jeziorna (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź