miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Uwaga! W niedzielę będą utrudnienia w ruchu

0 902

W najbliższą niedzielę (28 października) na terenie Nowego Sącza wystąpią utrudnienia w ruchu, w związku z odsłonięciem pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego, Przysięgą Strzelecką Związku Strzeleckiego „Strzelec” OSW oraz Sądeckim Biegiem Niepodległości.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Ewa Kos najlepszym kierowcą MPK! [ZDJĘCIA]

 

W niedzielę (28 października) wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicach Nowego Sącza:

– przemarsz uczestników Mszy Św. w godz. od 13:00 do ok. 13:40 – wyłączenie z ruchu ul. Długosza (odcinek od ul. Kościuszki do ul. Mickiewicza), ul. Mickiewicza (odcinek od ul. Długosza do Al. Wolności), Al. Wolności (odcinek od ul. Mickiewicza do ul. Żeromskiego),

– od 13:40 do ok. 14:30 w związku z odsłonięciem pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego i uroczystą Przysięgą Strzelecką Związku Strzeleckiego „Strzelec” OSW – zamknięcie ruchu pojazdów na Al. Wolności (odcinek od ul. Grodzkiej do ul. Staszica, w tym ulice dojazdowe),

– Sądecki Bieg Niepodległości – od ok. 14:50 do godz. 15:35 – wyłączenie z ruchu pojazdów oraz wykorzystanie do celu przeprowadzenia biegu Al. Wolności (od ul. Staszica w kierunku dworca PKP), ul. Grodzkiej, ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich, ul. Zygmuntowskiej i Al. Batorego (od ul. Zygmuntowskiej w kierunku Rynku).

Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu apeluje do wszystkich kierowców o dostosowanie się do zamiennej organizacji ruchu oraz serdecznie przeprasza za utrudnienia.

Informacje o zmianach kursowania autobusów dostępne są na stronie internetowej: http://www.mpk.nowysacz.pl/komunikat-ogolny/14-10-2018-niedziela-zamkniecie-czesci-rynku-fragmentow-ulic-jagiellonskiej-mickiewicza-alei-wolnosci/.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu
Fot.: Policja Podkarpacka (zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź