miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Zakończył się kolejny rok szkolny! Uczniowie otrzymali wymarzony „urlop” [ZDJĘCIA]

1 2 337

W tym roku dzieci i młodzież dość wcześnie żegnają się ze szkołą. W środę (19 czerwca), tuż przed Bożym Ciałem uczniowie po raz ostatni przybyli do placówek, aby odebrać świadectwa. Pedagodzy wraz ze swoimi wychowankami „odejdą” na wymarzone wakacje.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Korowód i happening, czyli święto Szkoły Podstawowej nr 2 [ZDJĘCIA]

 

– Koniec roku szkolnego to czas radości, podsumowań, gratulacji oraz dumy i takie słowa skierowałam do swoich uczniów. Gratulowałam im licznych sukcesów we wszelakich konkursach, olimpiadach oraz zawodach. Dziękowałam im również za trud, jaki wnieśli w pracę w ciągu roku szkolnego. Podziękowania skierowałam także do rodziców, bez których szkoła nie mogłaby tak dobrze funkcjonować, jak funkcjonuje. Podziękowania popłynęły do nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Jestem dumna, że nasza placówka jest w czołówce szkół nowosądeckich. Rozesłałam dzieci z zadaniami domowymi, które brzmią: „zapomnieć o szkole w trakcie wakacji”, „świetnie i bezpiecznie się bawić”, „wyspać się” oraz „z uśmiechem na twarzy we wrześniu wrócić do szkoły” – powiedziała Monika Oleniacz, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Sączu w rozmowie dla portalu informacyjnego miastoNS.pl.

Nauczyciele, którzy pracują w Szkole Podstawowej nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej przy ul. Jagiellońskiej w Nowym Sączu nie kryli zadowolenia z rezultatów, jakie osiągnęli ich podopieczni podczas roku szkolnego 2018/2019. Warto zaznaczyć, że placówka od wielu, wielu lat jest jedną z najlepszych nowosądeckich szkół. Uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki, o czym świadczą wzorowe świadectwa, liczne dyplomy, a także nagrody za zasługi.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. miastons pisze

    a nauczyciele urlop od urlopu

Zostaw odpowiedź