miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Oficjalnie: Most w Nowym Sączu im. Lecha i Marii Kaczyńskich

3 195

Podczas wczorajszej Sesji rady Miasta Nowego Sącza 18 miejskich rajców zagłosowało za uczczeniem pamięci Lecha i Marii Kaczyńskich. Z wnioskiem o nadanie imienia wystąpił sądecki poseł PiS Arkadiusz Mularczyk. Jako lokalizację podał Most nad Dunajcem (w ciągu obwodnicy Nowego Sącza). Jeden radny był przeciw, czworo wstrzymało się od głosu.

 

Czytaj również: W Nowym Sączu w ramach Budżetu Obywatelskiego powstały 4 stacje naprawy rowerów

 

 

Rafał Kmak
fot. facebook

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
3 Komentarze
 1. janina pisze

  No trudno, mamy tylu naprawdę godnych uczczenia ludzi z naszego regionu. Arkadiusz Czopek dopiął swego. Będzie cacy, cacy od prezeska.

 2. keisyr pisze

  Wybór jedyny i słuszny !!! Most tylko i wyłącznie im. św Jarosława i Marii Kaczyńskich !! W trakcie przejazdu przez most ludzie powinni myśleć o ich poświęceniu, cierpieniu i pamięci jaką powinniśmy Ich darzyć !!! Pani Iwono Mularczyk proszę jeszcze wystąpić i zamontowanie na barierkach zdjęć z życia świętej pary – dzieciństwa , małżeństwa, aby ludzie mogli oddać im należyty hołd nawet w trakcie przejazdu i/lub zapalić znicze na poboczu !!! Dziad handzel bez pieniędzy będzie bojkotował pomysł jednak pisowscy sądeczanie przegłosują i pomysł wejdzie w życie !!

  1. anatol pisze

   Ja pierdziu, gościu… Maria Kaczyńska zawsze dziewica i Lech Kaczyński (oby żył wiecznie) są z ciebie dumni.

Zostaw odpowiedź