miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pełne poparcie sądeckich struktur “Porozumienia” dla Andrzeja Dudy

0 1 015

Wczorajszy dzień był bardzo aktywny w wykonaniu sądeckich struktur “Porozumienia”. Na Sądecczyznę przyjechał wicepremier Jarosław Gowin, wiceminister Turystyki Andrzej Gut-Mostowy oraz Tomasz Michałowski, szef Gabinetu Politycznego w Ministerstwie Nauki i Rozwoju. Podczas konferencji prasowej zorganizowanej na nowosądeckim Rynku wyrazili pełne poparcie dla Andrzeja Dudy – kandydata Zjednoczonej Prawicy na funkcję prezydenta RP.

 

Czytaj również: UWAGA! Bezwzględne zamknięcie mostu na Kamienicy!

 

– Pod rządami Zjednoczonej Prawicy, w poprzedniej kadencji, Polska odniosła wiele sukcesów. Byliśmy na pierwszym miejscu w Unii Europejskiej. Mieliśmy rekordowo niskie bezrobocie oraz deficyt budżetowy, a jednocześnie realizowaliśmy rekordowo szerokie programy społeczne na czele z programem rodzina 500+ –  mówił Jarosław Gowin. – Jesteśmy gotowi współpracować z każdym nowym prezydentem. Na pewno dużo łatwiej będzie nam rozwiązywać problemy Polski, jeśli tym prezydentem pozostanie Andrzej Duda – dodał szef Porozumienia.

 

 

O oddanie głosu na obecnie urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę również poseł Andrzej Gut-Mostowy, który przypomniał, że w piątek Sejm uchwalił ustawę o Polskim Bonie Turystycznym. – Wszystkie regiony turystyczne w Polsce będą beneficjentami tego programu – mówił poseł Ziemi Sądeckiej. – Rodziny posiadające dzieci będą jego beneficjentami. To będzie 500 złotych na każde dziecko do wykorzystana w szeroko rozumianej bazie turystycznej.

Dodatkowo wiceminister Andrzej Gut-Mostowy podczas wizyty w Nowym Sączu w siedzibie posła Patryka Wichra podpisał deklarację wsparcia Andrzeja Dudy. Wczorajsza obecność w Nowym Sączu to również aktywność struktur porozumienia na Sądecczyźnie. Politycy odwiedzili m.in. gminę Łabowa, Stary Sącz, czy Kamionka-Wielka.

 

 

Rafał Kmak
fot. miastoNS.pl | FB Andrzeja Guta Mostowego

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź