miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

PiS najlepszy w Nowym Sączu. Konfederacja „czarnym koniem” w nadchodzących wyborach?

0 1 114

Portal LokalnaPolityka.pl opublikował najnowszy sondaż preferencji politycznych w Nowym Sączu. Według ich analizy w mieście wygrywa Prawo i Sprawiedliwość z 37,16% poparciem. Druga jest Koalicja Obywatelska z 21,04 procentowym wsparcie. Na trzecim miejscu znalazła się Konfederacji z 14% poparcia. Partia Korwin-Mikkego pod przywództwem nowego lidera struktur – Ryszarda Wilka podwoiła swoje poparcie w regionie i wyprzedziła w badaniach Polskę 20250.

 

Czytaj również: W Krakowie powstanie Strefa Czystego Transportu

 

Odkąd objąłem stery w naszym okręgu wraz z nowym zarządem ostro zabraliśmy się do pracy czego efekty widzimy w poparciu obywateli. Odnotowujemy coraz większe zainteresowanie członkostwem w naszej partii oraz lawinowo rosnące frekwencje na spotkaniach. Na “Piwo z Mentzenem” przyszło się z nami spotkać i porozmawiać ponad 700 osób! Myślę, że w nadchodzących wyborach będziemy walczyć o dwa mandaty poselskie z naszego okręgu – mówi Ryszard Wilk.

 

Spotkanie przy piwie zorganizowane przez Konfederację przyciągnęło mnóstwo osób

Konfederacja w Nowym Sączu rośnie w siłę. Cały czas systematycznie przybywa nam nowych członków. Jestem pewny, że przyszłe wybory parlamentarne będą obfitować w sukcesy. Patrząc po najnowszym sondażu jestem przekonany, że jako Konfederacja namieszamy również w wyborach samorządowych. Prawie 14% w samym Nowym Sączu daje szansę na wprowadzenie radnych, a nawet na bycie języczkiem u wagi. Myślę, że ten sondaż pokazuje, że na scenie samorządowej na stałe wyrosła nowa liczącą się siła. Ambicje mamy duże – mówi Krzysztof Rzońca.

źródło: LokalnaPolityka.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź