miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Piwo z Mentzenem” już w piątek w Nowym Sączu

1 1 483

W piątek 17 września o godzinie 20:00 w Domu Weselnym Stary Młyn (ul. Wyczółkowskiego 8) odbędzie się znane w całej Polsce wydarzenie pod tytułem „Piwo z Mentzenem”. Event zgromadził tysiące uczestników podczas spotkań w Warszawie, Krakowie, Katowicach oraz w innych większych miastach.

 

Czytaj również: Setki osób na Festynie! Wystrzałowa impreza na Porębie Małej [Zdjęcia]

 

Sławomir Mentzen to członek Rady Liderów Konfederacji, wiceprezes partii Korwin, prezes Kongresu Polskiego Biznesu. Jest doktorem nauk ekonomicznych, doradcą podatkowym i przedsiębiorcą, który z sukcesem prowadzi wiele własnych inicjatyw biznesowych.

Abraham Lincoln powiedział, że ludzie potrafią przetrwać każdy kryzys, jeżeli da im się prawdę oraz piwo. Czasy są niepewne, sytuacja jest napięta, dlatego jedno i drugie znajdziecie na spotkaniach z cyklu #piwozMentzenem – informują organizatorzy.

Ubiegłoroczne tournée pokazało, jak ogromne zapotrzebowanie jest na tego typu imprezy. Nie ma nic lepszego, niż luźna atmosfera, w której możemy szczerze porozmawiać o sprawach dla nas wszystkich tak istotnych. Będzie można rozmawiać o podatkach, ekonomii, prowadzeniu działalności gospodarczej i kwestiach społecznych.

Spotkanie mniej więcej wygląda tak: pijemy piwo, Sławek mówi o gospodarce i podatkach przez około 40 minut. Następnie dalej pijemy piwo, a Sławek odpowiada na Wasze pytania, kiedy pula pytań się wyczerpie, dalej pijemy i po prostu się poznajemy, rozmawiając jeszcze luźniej – taką informację można przeczytać na wydarzeniu na Facebooku w którym swój udział zadeklarowało już ponad 500 użytkowników.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. JDG pisze

    W Krakowie było świetnie!

Zostaw odpowiedź