miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Planowanie działań oraz dyskusja w związku z koronawirusem

0 1 072

Na wniosek Klubu Radnych PiS – Wybieram Nowy Sącz oraz na wniosek poparty przez Klub radnych PiS Wybieram Nowy Sącz Barbary Jurowicz, przewodniczącej Komisji Zdrowia podczas najbliższej Sesji Rady Miasta Nowego Sącza odbędzie się dyskusja nt.: „Informacja służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo mieszkańców Nowego Sącza i ościennych gmin dotycząca zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronowirusa”. Dyskusja odbędzie się w poniedziałek, 16 marca.

 

Czytaj również: Małopolska: pierwszy przypadek koronawirusa w Krakowie!
Służby: zakażonych będzie przybywać – KLIK

 

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców miasta, jako przewodnicząca Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej złożyłam pismo do Pani Przewodniczącej o możliwość poszerzenia obrad Rady Miasta o informacje odpowiednich służb związane z rozprzestrzenianiem się w kraju koronawirusa – informuje radna Barbara Jurowicz.

– Zwracamy się z wnioskiem o rozważenie możliwości odwołania wszelkich planowanych przez Urząd Miasta Nowego Sącza i jednostki podległe spotkań, koncertów w związku z zagrożeniem wystąpienia epidemii  informuje w imieniu Klubu Radnych Michał Kądziołka.

 

 

Angelika Wiśniewska
fot. archiwum | Facebook

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź