miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pobiegli po uśmiech i zebrali 50 tys. złotych dla Marysi! [Podsumowanie akcji]

0 261

Kolejna 8. już edycja Run 4 a Smile przeszła do historii. Studenci WSB-NLU podsumowali wydarzenie i poinformowali, że udało się zebrać rekordową kwotę 50 tysięcy złotych na pomoc Marysi Zwolińskiej. 

 

Czytaj również: Zawód przyszłości, czym jest i jak go zdobyć? [Film]

 

Mamy wspaniałą wiadomość. Udało się zebrać dla Marysi Zwolińskiej rekordową kwotę 50.000 zł w ramach Run 4 a Smile 2021 – 8 edycja, organizowanego przez społeczność akademicką Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis Universityz we współpracy z wieloma organizacjami. Wciąż nie możemy w to uwierzyć – informują organizatorzy akcji na swoim profilu FB. – Sukcesu nie udałoby się osiągnąć, gdyby nie zaangażowanie ogromnej liczby osób, którzy włączyli się w wydarzenie w różnym charakterze. W tym miejscu organizatorzy serdecznie dziękują każdemu, kto dołożył cegiełkę i wsparł naszą akcję charytatywną❤️❤️

 

 

 

Marysia to wspaniała 5-letnia dziewczynka, u której na początku czerwca 2020r. zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Marysia musiała zrezygnować z uczęszczania do przedszkola. Podwórko do zabawy musiała zamienić na szpitalna salę onkologii w Krakowie. W domu na Marysię czeka jej braciszek Jakub, a w brzuszku Mamy – siostrzyczka. Jest śliczną dziewczynką. Uwielbia się bawić, grać w różne gry, śpiewać, układać puzzle i tworzyć różne artystyczne rzeczy. Jest małym uparciuszkiem ale ma bardzo dobre serduszko. Przebywa w szpitalu ze swoim tatą, gdyż mam musi opiekować się młodszym bratem. Tata jest jedynym żywicielem rodziny. Teraz przebywa na opiece.

 

Więcej informacji o Marysi Zwolińskiej – KLIK

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź