miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Pogromcy lewaków, feministek i socjalistów zwierają szyki! Wizyta posła Konfederacji w Nowym Sączu [Zdjęcia]

0 1 902

Dzisiaj (28 września) w hotelu Ibis w Nowym Sączu odbyło się spotkanie członków i sympatyków partii Konfederacja Janusza Korwin-Mikke. Gościem specjalnym był Poseł na Sejm RP Dobromir Sośnierz. Zebranie miało charakter otwarty. Pojawiła się blisko setka nowosądeczan. Główną organizatorką była Nadia Zychowicz.

 

Czytaj również: Szlak Rzemiosła Małopolski – ludzie z pasją, miejsca z tradycją! Już dzisiaj w Nowym Sączu

 

Podczas spotkania Sośnierz przybliżył różnice w funkcjonowaniu Sejmu RP i Parlamentu Europejskiego. Zapytany o powód wizyty Dobromir Sośnierz na Sądecczyźnie zaznaczył, że został zaproszony przez lokalne struktury partii. Spędził tutaj cały dzień zwiedzając również Stary Sącz i Krynicę-Zdrój.

 

 

Polityk odwołał się również i skrytykował obecną władzę, ustawę dot. zwierząt futerkowych, kryzys gospodarczy spowodowany pandemią oraz rozdawnictwo PiSu. – Prowadziliśmy (mowa o rządzie RP) bezsensowną i kompletnie nieodpowiedzialną taktykę związaną z walką i strategią walki z pandemią – zaznaczył Sośnierz.

Poseł oznajmił dodatkowo, że przyśpieszonych wyborów nie będzie – To zbyt duże ryzyko dla wszystkich. Wszyscy są zainteresowani trwaniem tego rządu, tylko Konfederacji może na tym zależeć, ale raczej nikt “nie zrobi nam dobrze” – powiedział Dobromir Sośnierz.

Dobromir Andrzej Sośnierz (ur. 18 października 1976 w Katowicach) – informatyk, przedsiębiorca i polityk, z wykształcenia teolog, w latach 2018–2019 poseł do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji, poseł na Sejm IX kadencji, wiceprezes partii KORWiN.

Rafał Kmak
fot. miastoNS.pl

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź