miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Przeprawa nad Kamienicą gotowa! Zobacz zdjęcia

5 4 570

Zakończyły się prace związane z budową nowej przeprawy nad Kamienicą. Swoje zadanie wykonali żołnierze już kilka dni temu, teraz nasypy wykonała nowosądecka firma. Dzisiaj został wylany i utwardzony asfalt. Tymczasowa przeprawa dzięki finansowaniu Nowego Sącza, Starostwa Powiatowego oraz okolicznych gmin ułatwi życie wielu mieszkańcom Sądecczyzny. Jak Wam się podoba?

 

Czytaj również: UTK dopuścił do ruchu pierwsze w Polsce pociągi hybrydowe wyprodukowane przez Newag

 

Wojskowy most tymczasowy jest konstrukcją składaną typu DMS-65. Składa się z dwóch pasów ruchu o długości po 81 metrów każda. Most podparty jest dwiema podporami pośrednimi i dwiema podporami brzegowymi wykonanymi. Jego maksymalne obciążenie to 40 ton.

Most w ciągu ul. Kamiennej (droga powiatowa nr 1576K) jest nieczynny od 22 czerwca tego roku z powodu uszkodzenia elementów nośnych jego konstrukcji przez wezbrane wody rzeki Kamienica.

Rafał Kmak
fot. Wojciech Ziobrowski

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
5 Komentarze
 1. keisyr pisze

  Brawo PiS !!! Brawo Pani Prezydent Iwono Mularczyk !!! Jesteście wspaniali !! Lud bedzie Wam dozgonnie wdzieczny !!

  1. xaxaxa12121 pisze

   xd. Dobry trolling to też trzema umieć a ty i tobie podobni jesteście w odwrocie. Kraj się obudził, zróbcie jeszcze kolejny lock down to was na taczkach wywiozą. Niech dalej kurdupel zarządza oy yeah !

 2. Arkadiusz CZOPEK pisze

  Czego prezydentem jest Iwona Mularczyk? Czegoś w Sączu nie wiemy?

 3. keisyr pisze

  Pani Prezydent Iwono Mularczyk !! Prosze po raz kolejny zresztą mnie posłuchać i nazwać mosty im.św. Lecha i Jarosława Kaczyńskich !!! To za rządów PiS i Pani Mularczyk mosty zostaly postawione i sfinansowane !! Fundusze odłożył Pan Premier Macierewicz bo dziady z PO wszystko bo ukradli !!! Moja pomoc w rządy Nowego Sącza jeszcze nie została doceniona jednak ja dalej podpowiadam Pani co robić by żyło się i było lepiej. Proszę posłuchać mnie i tym razem !! Mosty im. Św. Braci Kaczyńskich i wszystko oświetlone zniczami i iluminacjami na niebie nad Sączem !! Tego pragnie to miasto !! Tego pragnie cała polska !!

  1. Jan pisze

   Czego ty się naćpałeś

Zostaw odpowiedź