miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Rekrutacja na WSB-NLU trwa. Zajmuj swoje miejsce już dziś!

0 759

Ci, którzy chcą dołączyć do grona społeczności akademickiej WSB-NLU muszą się śpieszyć! Ostatnie dni pokazują, że chętnych przybywa, a miejsca na wielu kierunkach są już niedostępne. WSB-NLU to także szeroka oferta studiów podyplomowych i kursów, które także mają już mocno ograniczoną liczbę przyjęć.

Rekrutacja jeszcze trwa!

Na WSB-NLU rekrutacja odbywa się na zasadzie kolejności przyjmowanych zgłoszeń. Oznacza to, że pierwszeństwo mają osoby, które już na początku otwarcia naboru, wyraziły chęć na dołączenie do nowosądeckiej uczelni.

Chętnych nie brakuje, a rekrutacja uzupełniająca na semestr letni jest jedną z lepszych w ostatnich lata. Od dłuższego czasu widzimy tendencję wzrostową i ogromne zainteresowanie naszą uczelnią, a tegoroczna rekrutacja na semestr zimowy tylko to potwierdza – mówi Rektor WSB-NLU, dr Dariusz Woźniak, prof. WSB-NLU.

Zapisów można dokonać na stronie uczelni.

Pamiętajcie, że są to ostatnie chwile żeby dołączyć do społeczności akademickiej WSB-NLU. Dotyczy to zarówno rekrutacji na kierunki I i II stopnia, jak i na studia podyplomowe.

Największym zainteresowaniem cieszy się kierunek psychologia choć w ostatnim czasie mocno zwiększyła się pozycja informatyki na Uczelni.

WSB-NLU daje także możliwość rozwoju kompetencji językowych za pomocą standaryzowanego test LanguageCert LTE lub uzupełnienie i doszkolenie kompetencji chmurowych zgodnie z programem Google Clouda, którego koordynatorem jest Pan mgr inż. Wojciech Bobak.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź