miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Remont ul. Bulwar Narwiku i Krakowskiej ruszy już wkrótce

2 1 048

Od czwartku (4 kwietnia) rozpocznie się remont ul. Bulwar Narwiku oraz Krakowskiej w Nowym Sączu. Prace prowadzone przez Miejski Zarząd Dróg potrwają do końca miesiąca.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Kładka nad ul. Nawojowską będzie gotowa w połowie czerwca! [ZDJĘCIA]

 

– W związku z modernizacją ul. Krakowskiej planowane jest wykonanie remontu na odcinku od ul. Św. Heleny do ul. Papieskiej. Od dnia 5 kwietnia nie będzie możliwości postoju samochodów od ul. Dunikowskiego do przejazdu kolejowego – poinformował Adam Konicki, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu.

Rozpoczęcie robót na ul. Bulwar Narwiku nastąpi w czwartek (4 kwietnia). Prace prowadzone będą etapami. W I etapie (od mostu na ul. Lwowskiej, pas ruchu od strony rzeki Kamienica) na długości około 250 metrów ruch regulować będzie sygnalizacja świetlna.

Planowany termin zakończenia renowacji to 30 kwietnia 2019 roku. Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu przeprasza za utrudnienia. Dla kierowców zostanie wyznaczona zastępcza organizacja ruchu, do której powinni się stosować.

Autobusy MPK będą kursować bez zmian. W czasie prac remontowych może jednak ulec zmianie lokalizacja przystanków. Informacje na ten temat można śledzić na bieżąco na stronie internetowej: http://www.mpk.nowysacz.pl/.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: MZD Nowy Sącz
Fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. xaxa121 pisze

    Panie Handzel do roboty. 100 dni minelo dawno, a na tą chwile nie realizuje Pan nic swojego tylko kontynuuje prace i projekty poprzednika. Ile ma mieszkanie tego miasta czekać, aż coś pojawi się od Pana? Poza wyrzucaniem ludzi od poprzednika i obstawianie ich swoimi- nawet zona i kochanka znalazly miejsce w urzędach.

    1. Popart pisze

      Ale cię musiało zaboleć. Ha Ha Ha Jeszcze nieraz zaboli.

Zostaw odpowiedź