miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

RMF FM zagości w Nowym Sączu. Będzie rozdawać choinki wspólnie z Mateuszem Ziółko

0 4 387

Już w najbliższy poniedziałek 12 grudnia do Nowego Sącza zawita świąteczny konwój RMF FM. Setki drzewek rozdawane będą od godz. 9 na Rynku. Na słuchaczy czekać też będą pierniczki, bombki i upominki, a chętni będą mogli wziąć udział w świątecznym karaoke. Na imprezie pojawi się również Mateusz Ziółko.

 Czytaj również: Roboty przy budowie obwodnicy idą pełną parą! Już 50% prac za nami

Jak co roku RMF FM wyrusza w wielką, świąteczną trasę i rozdaje w kilkunastu miastach w całej Polsce „Choinki pod choinkę”. W trakcie imprezy nie brakuje też wielu atrakcji i konkursów. Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadają na żywo reporterzy stacji, a ich relacji słuchać można na bieżąco na antenie rozgłośni i śledzić w social mediach. Do Nowego Sącza gwiazdkowy konwój rozgłośni dotrze 12 grudnia.

Gościem specjalnym imprezy w Nowym Sączu będzie Mateusz Ziółko – piosenkarz, pianista oraz autor muzyki i tekstów piosenek, który ma na koncie już dwie solowe płyty, w tym tegoroczną – „Tak po prostu”. Fani znają go też z występów w telewizyjnych talent show, m.in. „The Voice of Poland” czy „Mam talent”. Na koncie ma też nagrodę w konkursie „SuperDebiuty” w ramach 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Wielki finał trasy „Choinki pod choinkę” odbędzie się w niedzielę 18 grudnia w Krakowie, gdzie mini-koncert zagrają Cleo i Viki Gabor.

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce, codziennie gromadzi 8,5 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania wynosi ponad 30%. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.

Mat. inf.-prom.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź