miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

#Równiepiękni! Fundacja GARDA pokazuje piękno dzieci niepełnosprawnych

0 742

Tworząc akcję #równiepiękni chcemy pokazać, że niepełnosprawne dzieci nie są w żadnym stopniu gorsze od nas. Te chore, małe istotki naprawdę zasługują na naszą uwagę i wsparcie. Osobiście podziwiam je wszystkie za to, że pomimo odziennego bólu i cierpienia potrafią zachować pogodę ducha i uśmiech na twarzach. To naprawdę bardzo pogodne dzieci. Dzięki udostępnianiu numerów kont pod zdjęciami mamy nadzieję, że wsparcie popłynie do nich od jeszcze większej ilości osób niż dotychczas – mówi Grzegorz Migda prezes Fundacji GARDA.

Projekt #równiepiękni powstał przy współpracy Fundacji GARDA ze studiem Candyland Photography z Nowego Sącza.

W akcji dotychczas wzięło udział 10 niepełnosprawnych dzieci z Nowego Sącza. Sesje zdjęciowe, w których dzieciaki przeistoczyły się w modeli i modelki były bezpłatne, a rodzice otrzymali minimum pięć zdjęć w formie cyfrowej. Fotografie będzie można wykorzystać na przykład w ulotkach z prośbą o przekazanie 1% podatku.

Zdjęcia wraz z opisami chorób oraz numerami kont dzieci zostały już umieszczone na profilach Fundacji Garda (KLIK) oraz Candyland Photography (KLIK) w mediach społecznościowych.

 

 

– Zainteresowanie jest duże. Kolejny termin ustaliliśmy na 7 grudnia 2019 r. Tym razem sesje odbędą się jednocześnie w kilku miastach w Polsce. Na dzień dzisiejszy chęć udziału w projekcie potwierdzili fotografowie z Nowego Sącza, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Mamy nadzieję, że to nie koniec – mówią organizatorzy. 

Udział dzieci w sesji można składać drogą mailową na adres: biuro@fundacja-garda.pl

Opr. Rafał Kmak
fot. Candyland Photography, Fundacja Garda

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź