miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Różyczka MOŻE przestać cierpieć! Brakuje już tylko 65 tys. złotych

0 492

Pochodząca z Nowego Sącza Różyczka Dąbrowska ma tylko dwa latka… Cierpi na nerwiakowłókniowatość typu I (NF1) z dysplazją kości piszczelowej prawej. Trudno sobie wyobrazić ból i cierpienie dziewczynki, której nóżka nieustannie się łamie. Grozi jej amputacja. Jedyną szansą jest operacja w Paley European Institute. Trwa zbiórka pieniędzy. Kolejna okazja, aby wesprzeć dziewczynkę już w najbliższą sobotę w Galerii Trzy Korony. Wystąpi kapeli Ciupaga!

 

Czytaj również: Walka wieczoru dla Sądeczanina! Pierwsze zawodowe zwycięstwo Roberta Ruchały! [Zdjęcia]

 

Już 16 listopada (sobota) w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu przy ul. Lwowskiej odbędzie się akcja “Folkowo dla Róży”. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie Zespół CIUPAGA! Dodatkowo m.in. występy zespołów regionalnych, smakołyki dla każdego, lachowskie gawędy, pokazy taneczne, występy młodzieży. Całkowity dochód zostanie przekazany na przeprowadzenie skomplikowanej operacji. Szczegóły na plakacie poniżej.

W każdej chwili można pomóc w zbiórce. Rodzice Różyczki założyli profil na stronie siepomaga.pl, na którym przedstawiona jest historia Róży, organizowane są ciekawe licytacje oraz można bezpośrednio pomóc dziewczynce.

Link do zbiórki pieniędzy – KLIK

 

 

Rafał Kmak
fot. Róża Dąbrowska

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź