miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ruszył nabór do Służby Celno-Skarbowej! Wolnych 30 etatów

0 1 869

Ruszył nabór do Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie. Wolnych jest aż 30 etatów na młodszego specjalistę służby celno-skarbowej. Służbę można pełnić w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Nowym Targu, na lotnisku w Balicach i w Chyżnem. 

Czytaj również: Najlepsi w Polsce! Mistrzowska musztra Strzelców z Nowego Sącza

Zostań funkcjonariuszem Służby Celno-Skarbowej. 30 etatów w małopolskiej KAS.

  • Izba Administracji Skarbowej w Krakowie (IAS) ogłosiła nabór na kandydatów do służby w Małopolskim Urzędzie Celno-Skarbowym (MUCS).
  • Początkujący, oprócz podstawowej pensji, mogą liczyć na: dodatek stażowy, trzynastą pensję, dodatkowy urlop, dopłaty do wypoczynku, wcześniejszą emeryturę i wiele innych.
  • Osoby, które pomyślnie przejdą rekrutację mogą pełnić służbę w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Nowym Targu, lotnisku w Balicach i w Chyżnem.

Izba Administracji Skarbowej w Krakowie ogłosiła nabór na 30 etatów w Małopolskim Urzędzie Celno-Skarbowym na stanowisko młodszego specjalisty służby celno-skarbowej. Nowo przyjęci funkcjonariusze będą pełnić służbę w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Nowym Targu, lotnisku Kraków-Balice i w Chyżnem.

Każdy może spróbować

Służba w Małopolskim Urzędzie Celno-Skarbowym jest nie tylko atrakcyjna, ale również dostępna dla wszystkich. Żeby wziąć udział w naborze należy spełnić 3 podstawowe warunki. Wystarczy średnie wykształcenie, polskie obywatelstwo i brak wcześniejszych konfliktów z prawem. Mile widziane, ale nie wymagane są też dodatkowe umiejętności jak: prawo jazdy, studia wyższe, znajomość języków obcych, dodatkowe kursy i szkolenia. Kandydaci i kandydatki swoje aplikacje mogą składać do 15 czerwca. Rekrutacja składa się z kilku etapów. Po spełnieniu wszystkich wymagań formalnych na chętnych czekają między innymi testy wiedzy, testy sprawnościowe i testy psychologiczne.

Atrakcyjna służba

Służba w MUCS jest atrakcyjna ze względu na swój charakter i różnorodność. Każdego dnia funkcjonariusze dbają o przestrzeganie przepisów prawa celnego, realizują zadania, które wynikają z ustawy o grach hazardowych, zapobiegają nielegalnemu przewozowi znajdujących się pod ochroną dóbr kultury oraz kontrolują ruch i transport drogowy. A to tylko niektóre z realizowanych zadań.

Oprócz ciekawej pracy, funkcjonariusze mogą liczyć na wynagrodzenie uzależnione od stażu pracy i rodzaju służby oraz szereg benefitów, np.: trzynasta pensja, nagroda jubileuszowa, dopłaty do wakacji i zajęć sportowych i inne. Funkcjonariuszom przysługuje też dodatkowy urlop po 15 latach służby oraz wcześniejsza emerytura (po 25 latach służby).

Aplikacje można składać do 15 czerwca.  Aby dowiedzieć się więcej o naborze, kliknij tutaj.

Fot.: ilustracyjne (Ślubowanie nowych pracowników Służby Celno-Skarbowej)

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź