miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ruszyła akcja “cytrynka”! Wesprzyj chorego Kacperka [Nagranie]

0 379

Poseł na Sejm RP Patryk Wicher oraz Radny Michał Kądziołka wraz z Zarządem Osiedla Dąbrówka w Nowym Sączu oraz TKKF Dąbrówka zainicjowali po raz drugi akcję “Cytrynka”. Idea przedsięwzięcia jest bardzo prosta. Poprzez nagranie próby wypicia szklanki soku z cytryny, udostępnieniu jej na profilu Facebook oraz nominowaniu kolejnych 3 osób wspieramy potrzebującego Kacperka Bastę. Więcej o akcji dowiesz się oglądając filmik zamieszczony poniżej.

 

Czytaj również: 1. liga kobiecej piłki nożnej na Sądecczyźnie? Możliwe!

 

Mijają trzy lata odkąd wspólnie poprzez akcję “Cytrynka” udało nam się pomóc Bartkowi. Bartek jest tutaj dzisiaj z nami i wspólnie z nim w drugiej edycji akcji “Cytrynka” pomożemy Kacperkowi. 15-letni chłopczyk potrzebuje naszej pomocy – mówi Patryk Wicher, inicjator akcji. – W ubiegłym roku zdiagnozowano u niego raka, nieustanna walka z chorobą trwa do dzisiaj – dodaje Wicher.

 

 

Po raz drugi ruszamy z akcją Cytrynka. Akcja polega na wypiciu soku z cytryny, po czym nominujemy kolejne osoby do tego samego czynu. Osoby uczestniczące w akcji proszone są również o wpłatę dowolnego datku na rzecz Kacperka Basty – mówi Michał Kądziołka, przewodniczący Zarządu Osiedla Dąbrówka. –  Osoby nominowane powinny wykonać to samo zadanie – dodaje Kądziołka.

 

➡️Nagrajcie filmik 📽🎬
➡️Nominujcie min. 3 kolejne osoby 👫🤾‍♂️
➡️Wypijcie szklankę soku z cytryny 🥃
➡️Dokonajcie dowolnej wpłaty na konto 💰

 

Numer konta chorego chłopczyka: ALIOR BANK S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 33155 Basta Kacper – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Kacper Basta ma 15 lat. W lutym zeszłego roku zachorował na raka kości udowej, mięsaka Ewinga. Choroba rozpoczęła się kilka miesięcy wcześniej od złamania kości udowej. Teraz Kacper jest w trakcie terapii.

Rafał Kmak
fot. Archiwum

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź