miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Prezydent Ryszard Nowak otrzymał wyróżnienie „Samorządowiec 20-lecia”

0 1 645

Związek Powiatów Polskich przyznał wyróżnienie „Samorządowiec 20-lecia” prezydentowi Miasta Nowego Sącza Ryszardowi Nowakowi. Statuetkę wręczył prezes Ludwik Węgrzyn.

 

Czytaj również: Stanisław Strączek został uhonorowany Tarczą Herbową „Zasłużony dla Miasta Nowego Sącza”

 

– Jest mi niezmiernie miło, że otrzymałem to wyróżnienie. Nie jest to pierwsze wyróżnienie dla mnie, ale również dla moich współpracowników. Traktuję je jako dowód uznania zasług, czy też pracy całej Rady Miasta, nie tylko tej kadencji, ale w czasie tych dwudziestu lat. To dzięki Wam, niektórym zresztą od samego początku, miasto jest dzisiaj jednym z bardziej dostrzegalnych i uznanych jako dobrych samorządów. Serdecznie dziękuję wszystkim. Traktuję to jako wyróżnienie dla radnych sprzed nawet 28. lat. Serdecznie za to dziękuję – powiedział Ryszard Nowak, prezydent Miasta Nowego Sącza.

Związek Powiatów Polskich przyznał ten zaszczytny tytuł „Samorządowiec 20-lecia” prezydentowi Nowego Sącza na mocy uchwały z dnia 16 lipca 2018 roku, „za szczególny wkład w rozwój lokalny a także działalność na płaszczyźnie ogólnopolskiej”.

Ludwik Węgrzyn, prezes Związku Powiatów Polskich podkreślił, iż Powiat Nowosądecki zajmuje na mapie powiatów naszego kraju szczególnie ważne miejsce.

Agnieszka Michalik
Fot.: Agnieszka Michalik

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź