miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeckie pogotowie dziękuje darczyńcom! Kolejna firma przekazuje niezbędny sprzęt

0 2 088

Kolejna firma z Nowego Sącza wspiera działania Sądeckiego Pogotowia. W dobie kryzysu i braku odpowiedniego sprzętu Grzegorz Świerad przekazał 500 sztuk maseczek ochronnych. Planuje przekazać kolejne 1500 sztuk m.in. do SRP w Krynicy-Zdroju. Maseczki mogą nabyć również osoby indywidualne.

 

Czytaj również: Kolejny raport bez koronawirusa na Sądecczyźnie!
Wojewoda podał najnowsze informacje

Serdecznie podziękowania dla Pana Grzegorza Świerada za dostarczenie maseczek ochronnych dla Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego w związku z trwającą pandemią koronawirusa Covid-19 – mówi dyrektor SPZOZ SRP mgr Bożena Hudzik. – Składając podziękowania życzę Panu zdrowia i powodzenia w życiu osobistym

 

 

 

 

Grzegorz Świerad jest właścicielem firmy Grego, która specjalizuje się w szyciu tapicerki meblowej. Wczoraj, 30 marca przekazał bezpłatnie 500 sztuk maseczek do Sądeckiego Pogotowia Ratunkowego. – Maseczki uszyli pracownicy firmy. W dobie kryzysu musiałem się przebranżowić. Nie chcę zwalniać załogi – mówi Grzegorz Świerad. – Dziewczyny siedziały w sobotę i szyły maseczki. Nie chciały za to dodatkowej zapłaty. Udało się wyprodukować 2000 sztuk. Kolejne przekażemy dla pogotowia w Krynicy.

 

 

Wszystkich zainteresowanych zdobyciem maseczki ochronnej prosimy o kontakt z firmą. Telefon 605539828.

Rafał Kmak
fot. archiwum SPR

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź