miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeckie Targi Ślubne już za nami! [Zdjęcia]

0 3 404

Przyszłe panie młode wraz ze swymi wybrankami tłumnie zjawiły się dzisiaj (28 stycznia) na hali MOSiR w Nowym Sączu. VIII Sądeckie Targi Ślubne przyciągnęły do Nowego Sącza wystawców z naszego regionu oraz pary młode, które w najbliższym czasie planują ślub. Było słodko i stylowo!

 

Czytaj również: Medale od prezydenta za długoletnie pożycie małżeńskie

 

– Ślub panujemy za jakieś dwa lata, ale chcemy się rozejrzeć i zastanowić nad wszystkim na spokojnie. Może tutaj znajdziemy fotografa i wymarzony tort weselny? – zastanawiała się para ze Starego Sącza, która przyjechała na targi.

VIII Sądeckie Targi Ślubne przyciągnęły w większości ludzi młodych planujących wspólne życie i wesele. Okazji, aby znaleźć idealną suknię czy najlepszy garnitur nie brakowało. Wśród wystawców były także domy weselne czy hotele, stoisko z bielizną no i oczywiście stół zastawiony przepięknymi tortami w wielu różnych kolorach, aranżacjach i smakach.

Te torty są bardzo smaczne, można spróbować i porozmawiać. Nie wiem, czy zdecydujemy się na jakiegoś fotografa, czy dekoratora, który się tutaj wystawia, ale warto wiedzieć, jakie mamy możliwości – mówiła para z Nowego Sącza, która ślub planuje na przyszły rok.

MK
Fot. MK, ŁM

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź