miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeczanin Daniel Rams w prestiżowym gronie „25 under 25” magazynu Forbes

0 2 466

Jak co roku magazyn „Forbes” i warszawskie biuro firmy McKinsey&Company wyruszyły na poszukiwania najzdolniejszej młodzieży w Polsce, organizując piątą już edycję konkursu „25 under 25”. I jak co roku spłynęły setki zgłoszeń nietuzinkowych młodych ludzi, którzy postanowili spróbować swoich sił w jednej z pięciu kategorii: Biznes, Działalność społeczna i zrównoważony rozwój, Nauka, Nowe technologie, Pozytywny wpływ.

Czytaj również: HIT w Nowym Sączu! KRAFTOWE mięsa w ofercie restauracji Doner King

Po przeprowadzeniu kilkudziesięciu rozmów z najbardziej obiecującymi kandydatami kapituła – złożona z przedstawicieli świata biznesu, nauki, nowych technologii czy mediów – wyłoniła najzdolniejszych przedsiębiorców, innowatorów i aktywistów młodego pokolenia.

Wśród laureatów jest sądeczanin Daniel Rams, który wspólnie z Jakubem Batko zostali nominowani w kategorii NAUKA. Współtworzony przez nich zespół badawczy CAROL pomaga w efektywnym prowadzeniu prac kardiologicznych i angażowaniu w nie studentów z młodszych roczników. Członkowie drużyny naukowej, która zdobyła nagrodę międzynarodowego towarzystwa kardio-torakochirurgii małoinwazyjnej.

– Wczoraj (29 marca 2023) zostałem laureatem konkursu Forbes.pl i McKinsey & Company „25 under 25” w kategorii nauka – poinformował Daniel w mediach społecznościowych. – Trudno mi w to uwierzyć, bo poprzednie edycje śledzę od wielu lat z wielkim entuzjazmem i jestem pod wrażeniem zaangażowania, pasji i motywacji wszystkich zwycięzców. Ludzi, którzy wydawali mi się geniuszami w tym co robią i to na poziomie dla mnie nieosiągalnym. W tym roku byłem tak samo przekonany.

Wczoraj wieczorem jednak niespodziewanie otrzymałem nagrodę wraz z moim kolegą Jakubem Batko za całą naszą działalność naukową, w której CAROL odgrywa wiodącą rolę. Wciąż jest dla mnie niezrozumiałe, co może zdziałać pasja do badań naukowych.
Chciałbym podziękować wszystkim, których spotkałem na swojej drodze, bo każdy z Was zostawił coś po sobie, co uczyniło mnie tym, kim jestem dzisiaj. 

Kochani – pamiętajcie, że granicą możliwości jest Wasza wyobraźnia. Zawsze bądź ciekawy świata jak dziecko zmierzające ku wielkiej przygodzie.

GRATULUJEMY!

 

Źródło: Forbes
Fot.: Facebook Daniel Jakub Rams

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź