miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeczanki trenowały z Ewą Chodakowską na rynku w Nowym Sączu! [ZDJĘCIA]

1 7 112

Dzisiaj (23 czerwca) na nowosądeckim rynku odbywa się Festyn Rodziny związany z inauguracją akcji “Bezpieczne Wakacje”. Od rana nie brakuje zabaw i atrakcji, jednak pierwsza część wydarzenia należy do miłośniczek i miłośników zdrowego trybu życia. Wszystko za sprawą jednego, jednak niezwykle elektryzującego nazwiska – Chodakowska.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Był Lewandowski, pora na Nawałkę! [ZDJĘCIA]

 

Ewa Chodakowska to prawdziwa gwiazda wszystkiego, co w Polsce związane jest z fitnessem i zdrowym trybem życia. Nie dziwi więc fakt, że gdy tylko pojawiła się w Nowym Sączu, przyciągnęła na nowosądecki rynek mnóstwo kobiet i mężczyzn, pragnących potrenować wraz ze swoją mentorką. A wszystko w ramach akcji Be Active Tour, w której oprócz Ewy Chodakowskiej uczestniczą m.in. Tomasz Choiński, Lefteris Kavoukis, Daniel Żółk i trenerzy z Be Active Team! Mimo kapryśnej pogody, organizatorzy nie mogli narzekać na małe zainteresowanie.

 

 

Jeszcze dzisiaj na rynku w Nowym Sączu wystąpią laureaci V Sądeckich Konfrontacji Artystycznych Talentów – SKAT oraz zespoły i soliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie wschodząca gwiazda polskiej estrady muzycznej – Marta Gałuszewska. Zwyciężczyni 8. edycji The Voice of Poland oraz finalistka Koncertu Premier 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu pojawi się o godz. 19:00!

Organizatorami imprezy są: Miasto Nowy Sącz, Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie Sursum Corda.

 

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Lucek pisze

    Lepszy byłby filmik…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.