miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Samochód gwiazdy Sandecji zniszczony przez nawałnice [Zdjęcia]

2 2 044

Samochód jednego z kluczowych zawodników Sandecji Nowy Sącz ucierpiał podczas wichur, które miały miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek. Na zaparkowany pojazd runęła sosna doprowadzając do uszkodzenia przedniej części karoserii. Zniszczeniu uległo również otoczenie boiska przy ul. Kilińskiego 47.

Czytaj również: Sądecczyzna: zniszczone samochody, 15 tys. osób bez prądu,
zerwane dachy – efekty porywistego wiatru
KLIK

Maciej Małkowski trafił do Sandecji w lipcu 2015 roku. Wcześniej pół roku występował w GKS-ie Bełchatów. W tym czasie rozegrał 15 spotkań w Ekstraklasie. Na najwyższy poziom rozgrywek popularny “Mały” powrócił z drużyną Sandecji w 2017 roku. Na sukces w drodze awansu złożyło się wiele czynników, jednak nikt nie ma wątpliwości, że zasługa w tym również byłego piłkarze Górnika Zabrze. Maciek w  barwach klubu rozegrał już ponad 100 meczy.

 

 

Podczas weekendowych wichur, w których prędkość wiatru w porywach dochodziła do 130 km/h Państwowa Straż Pożarna zanotowała 306 interwencji, uszkodzonych zostało około 90 dachów (w tym 40 na budynkach mieszkalnych). Powalonych zostało setki drzew, znaków przydrożnych. Zniszczeniu uległo również kilka samochodów…

W czasie wichur unikaj parkowania pod drzewami. Na fotografii zdjęcie zniszczonego samochodu w Nowym Sączu

Rafał Kmak
fot. czytelnik

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Miastons pisze

    Zrzutka na nowy bolid bo inaczej cały sezon będzie w plecy !

  2. Bożena pisze

    Faktycznie szkoda całkowita.. mystków

Zostaw odpowiedź