miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Skrzyżowanie Barska/Broniewskiego zamknięte! Zalecane objazdy [Mapka]

4 1 261

Już od jutra (środa, 21 października) Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu zamyka skrzyżowanie ulic Barskiej i Broniewskiego. Obowiązywać będą objazdy. Przyczyną utrudnień jest budowa nowego ronda.

 

Czytaj również: Dorwali kierowcę z 1,5 promila, który wcześniej stracił prawo jazdy! Brawurowa akcja sądeckich policjantów po służbie

 

Od środy 21.10 od godz. 12 planuję zamknąć skrzyżowanie Barska-Broniewskiego w związku z budową ronda u zbiegu tych ulic. Zaleca się objazd do ul. Barska (kierunek Korzenna) ulicami Lwowska, ul. Sikorskiego, ul. Paderewskiego, ul. Naściszowska, ul. Hallera. Objazd do centrum ( kierunek 3 Korony ) ulicami Hallera , ul. Naściszowska, ul. Lwowska.

MZD prosi o bezpieczną jazdę oraz o stosowanie się do oznakowania na czas robót.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
4 Komentarze
 1. keisyr pisze

  Hahaha !
  Dziad Handzel nie ma pieniędzy na żarówki do sygnalizacji świetlnej to postanowił zbudować ciasne, wiejskie minirondo w Nowym Sączu ! W ten sposób Dziad zmniejszył ilość pasów ruchu na skrzyżowaniu z 2 do 1 !
  Dziad zablokował ruch pojazdów na ulicy Barskiej i uniemożliwił utworzenie korytarza życia (przy jednym pasie ruchu nie ma się gdzie usunąć dla pojazdów uprzywilejowanych ) !
  Handzla trzeba wsadzić za to do więzienia !

 2. Ripper pisze

  Skoro ostatnio jest w modzie remontowanie bocznych uliczek to proponuję w następnym kroku właśnie Sikorskiego. Który ma łaty na łacie, a w dodatku jest zawalone osobówkami, więc troszkę słaby ten zalecany objazd.

  1. Maro pisze

   Jakby ktoś ważny z ratusza lub innych instytucji miejskich tam mieszka,ł to już dawno by wyremontowali, tak jak najważniejsza ulica w mieście – Długoszewskiego .

   1. xaxa121 pisze

    najważniejsza, bo mieszkają tam prominentni radci, byli posłowie czy też majętni sądeczanie, a nie pospolity plebs z bloków. KPW??? xd

Zostaw odpowiedź