miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Spotkanie online sądeckich radnych! Promują akcję #zostanwdomu

2 451

Zaplanowana na dzisiaj Sesja Rady Miasta Nowego Sącza nie odbyła się. W związku z zagrożeniem epidemicznym na terenie kraju stosujemy środki zapobiegawcze. Jednym z tych środków jest akcja #zostanwdomu. To właśnie za przykładem tej inicjatywy poszli radni Klubu PiS – Wybieram Nowy Sącz organizując konferencję ol-line. – Bylibyśmy niewiarygodni gdybyśmy namawiali do pozostania w domach, jednocześnie sami spotykali się na zebraniach klubu lub sesjach.

 

Czytaj również: 14 dniowa kwarantanna dla osób powracających z zagranicy!
Zapoznaj się ze szczegółami postępowania – KLIK

 

To nic nadzwyczajnego poprostu stosujemy się do zaleceń Ministra Zdrowia. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i za innych – mówi Michał Kądziołka, przewodniczący Klubu PiS Wybieram Nowy Sącz. – Dlatego zdecydowaliśmy, że w tym czasie spotykamy się w przestrzeni internetowej. Nie ograniczamy się jedynie do udostępniania motywu “#ZostanwDomu” ale chcemy dać przykład, że wpisujemy się w to hasło i kiedy nie ma potrzeby zostajemy w swoich domach – dodaje Kądziołka.

 

 

Kądziołka zapytany czy to odpowiedź na zorganizowane przez Prezydenta Ludomira Handzla spotkanie z radnymi Koalicji Nowosądeckiej i Koalicji Obywatelskiej w Ratuszu pomimo zaleceń pozostania w domu odpowiada: – Absolutnie. Nie oglądamy się w bok tylko staramy się działać. Bylibyśmy niewiarygodni gdybyśmy namawiali do pozostania w domach, jednocześnie sami spotykali się na zebraniach klubu. Przykład powinien płynąć najpierw od nas, potem wymagajmy go od innych.

W spotkaniu uczestniczyli radni: Michał Kądziołka, Iwona Mularczyk, Maciej Rogóz, Artur Czernecki, Krzysztof Głuc, Teresa Cabała, Jan Pancerz, Wojciech Piech, Barbara Jurowicz oraz Krzysztof Dyrek.

Angelika Wiśniewska
fot. archiwum | Facebook

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Zenek pisze

    Brawo za odpowiedzialność. Wszystko sie da zrobić zostając w domu. Natomiast nieodpowiedzialna KN i KO oczywiście spotkały sie w ratuszu 16 marca by obradować.. zamiescil to sam prezydent na swojej stronie na fb… i oni są poważni? namawiaja do zostania w domu a sami sie spotykaja w jednym pomieszczeniu hehe smiech na sali 😛

    1. miastons pisze

      dobrze że się półtora metrowy wybawca narodu do studzienek pochował

Zostaw odpowiedź