miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Subaru LifeStyle Nowy Sącz zakończy sezon z HUKIEM

2 1 674

Już w najbliższą sobotę (24 września) odbędzie się zakończenie sezonu samochodowego z Subaru LifeStyle Nowy Sącz. Organizatorzy zapraszają już o godz. 15:00 na Rynek w Nowym Sączu. – Najgrubsze fury. Najmocniejszy sądecki Bugeye WRX. Najnowszy stil. Masa aut. Masa boxerów. Masa pozytywnych ludzi – zachęca organizator w rozmowie z miastoNS.pl.

Czytaj również: O bezpieczeństwie na drogach i przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie

Koniec Sezonu zbliża się wielkimi krokami. To czas, by pożegnać go z hukiem tak jak na LifeStylowców przystało. 24 września zbieramy się wszyscy! Ci miejscowi i ci z poza naszego obszaru. Miejscówka to nowosądecki RYNEK, gdzie zaczniemy nasz przejazd! Łącznie zrobimy około 150 km trasy podziwiając pierwszy dzień Jesieni! Priorytetem jest zakończenie tego roku z hukiem. Nie koniecznie hukiem panewek 

 
Oto skład i wykaz trasy jaka zakończy letni sezon 🙂
 1. Godzina 15.15 Rozpoczęcie zakończenia sezonu na płycie Rynku, gdzie jest dużo miejsca by was wszystkich pomieścić!
 2. Wyjazd Godzina 16.30 jedna prosta prośba 🙂 nie jedziemy szybko przyjezdnych chcemy oprowadzić ile się da by mieli co wspominać
 3. Zaczynamy od Rynku. Serca miasta i centrum Sądecczyzny, robimy ok 2-3 kółka telefony w dłoń i nagrywamy ile się da im więcej materiału na wideo tym lepiej .
 4. Z rynku jedziemy ulicami Szwedzka-Jagiellońska-Aleje Wolności – Aleje Batorego skąd nawracamy i kierujemy sie ulicami Długosza – Kościuszki – Matejki .
 5. Z Matejki wjeżdżamy do Centralnej ulicy Sącza gdzie jest bardzo duża ilość przechodni czyli Lwowska jedziemy w kierunku Galerii Trzy Korony i dalej Lwowską kierujemy się do ulicy Prażmowskiego .
 6. Z Prażmowskiego udajemy się już w kierunku obwodnicy czyli Alei Piłsudzkiego (UWAGA FOTORADAR !) i do Pierwszego Stopu Czyli Krynicy – Zdroju
 7. W krynicy zważywszy na to iż jest masa turystów będą na pewno cykać foty (HUK MIMO WSZYSTKO )
 8. Z Krynicy zaczynamy najpiękniejszą trasę czyli Dolinę Popradu (Muszyna Zdrój – Żegiestów – Piwniczna Zdrój ) gdzie prawdopodobnie zatrzymamy się na jakiegoś papierosa wcześniejsze przystanki też są możliwe ( w dzień spotu zostanie stworzona grupa na Messengerze by każdy mógł sygnalizować ewentualny postój bądź awarie czego jednak nie życzymy 🙂 )
 9. Po Dolinie Popradu udajemy się do Nowego Sącza do lokalu Manufaktura w Celu Integracji i zjedzenia dobrego steka ! ! 🙂 ( osoby pewne ze chcą z nami zjeść integrować itd prosimy potwierdzić do 20.09 chęć musimy zamówić stoliki i poinformować o naszym przyjeździe .
Tak Więc prosimy tylko o jedno 🙂 Zróbcie nam tą przyjemność i po prostu bądźcie 🙂 Z góry dziękujemy ! Na Spocie będą rozdawane już oficjalne Naklejki Z logiem Subaru LifeStyle Nowy Sącz
 
Widzimy się 24.09.2022 !! Piona!

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
 1. gaidjcndjzid pisze

  a już w niedziele (25września) na miastons: MROŻĄCE KREW W ŻYŁACH WYPRZEDZANIE (Zobacz nagranie) , TRAGICZNY WYPADEK Z UDZIAŁEM RAJDOWEGO AUTA itd.

 2. Hack pisze

  Gratuluję dostępu do internetu nie wrzucaj każdego do jednego worka ale widzę że mamy tutaj przejaw pieczacej okrężnicy

  Pozdro

Zostaw odpowiedź