miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Święto sądeckiej Policji. Planowane utrudnienia w ruchu

0 723
W czwartek (18 lipca) Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu planuje uroczystości z okazji obchodów 100-lecia powołania Policji Państwowej oraz 20-lecia powstania Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. W związku z tym przewidywane są utrudnienia w centrum Nowego Sącza.

 

 

 
– Na godziną 11 przewidziana jest Msza Święta w Bazylice kolegiackiej św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Następnie po godz. 12:00 będzie miał miejsce przemarsz orkiestry reprezentacyjnej Straży Granicznej, poczt sztandarowych oraz zaproszonych gości, w tym delegacje zagraniczne, policjanci i pracownicy KMP w Nowym Sączu – informuje asp. Paweł Grygiel Kierownik Ogniwa Wywiadowczego Wydziału Prewencji KMP w Nowym Sączu. – Zgodnie z policyjnym ceremoniałem nastąpi przejazd pojazdów służbowych z Bazyliki do budynku MCK Sokół w Nowym Sączu przy ul. Długosza  – dodaje asp. Grygiel. (Trasa przemarszu: ulica św. Ducha, Wyszyńskiego, Rynek, Jagiellońska, Kościuszki, Długosza).
 
W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w komunikacji na wymienionych ulicach miasta Nowego Sącza, zwłaszcza na ulicach: Lwowska, Ducha, Kościuszki, Długosza i Rynek.
 
Opr. Rafał Kmak
fot. archiwum
Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź