miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Trwa rekrutacja do ŁAP SKILLA – weź 7 545 złotych! [Uwaga: ilość miejsc ograniczona]

0 252

Projekt “Łap skilla” realizowany jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Adresowany jest do pracujących osób w wieku 18 – 24 lata w ramach, którego można uzyskać wsparcie w projektowaniu kariery zawodowej oraz możliwość otrzymania dofinansowania do kursów i szkoleń do kwoty 7 545 złotych.

 

Czytaj również: Poznaj sylwetki 3 najpopularniejszych sportowców w regionie. Trwa finałowe głosowanie [Część 5]

 

Co możesz zyskać przez udział w projekcie?
Przez udział w projekcie będziesz mógł swobodniej poruszać się na rynku pracy, a realizacja takich celów, jak znalezienie pracy na pełen etat, podwyżka czy awans staną się dla Ciebie realne.

Przez kilkanaście miesięcy udziału w projekcie będzie Cię wspierał Twój doradca zawodowy. Wspólnie opracujecie Twój indywidualny planu rozwoju, w którym będą określone kompetencje ogólne i zawodowe, które potrzebujesz rozwijać. Umożliwi Ci to skorzystanie z usługi szkoleniowej. Na podsumowanie udziału w projekcie otrzymasz „Bilans na początek kariery”.

Rekrutacja do projektu odbywa się tylko i wyłącznie online, za pośrednictwem strony https://lapskilla.pociagdokariery.pl/ i potrwa do 16 maja lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc.  Decyduje kolejność zgłoszeń.

W pierwszej turze do projektu może zostać przyjętych 500 osób, druga tura rekrutacji została zaplanowana na lipiec, również dla 500 kandydatów.
 

Szczegóły i informacje dotyczące projektu znajdziesz [TUTAJ]

 

 

Projekt Łap skilla! jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszy Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

 

Fot., źródło: WUP w Krakowie (www.pociagdokariery.pl)

 

 

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź