miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Trwają Sądeckie Dni Godności Osób Niepełnosprawnych

0 910

Wczoraj, 29 maja w Nowym Sączu rozpoczęło się wspaniałe wydarzenie – Sądeckie Dni Godności Osób Niepełnosprawnych, których organizatorem jest Zespół Szkół nr 5 – Specjalnych. Wydarzenia o charakterze otwartym odbywają się w różnych miejscach na terenie miasta Nowego Sącza i potrwają do piątku 2 czerwca. Szczegóły na plakacie poniżej. Zapraszamy!

Czytaj również: Zebrali blisko 40 000 zł, a wydarzenie jeszcze się nie rozpoczęło! Przed nami X jubileuszowa edycja biegu charytatywnego „Run 4 a Smile, Bieg po uśmiech”

Wydarzenie swoim patronatem objęli: Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel, Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak.

Głównym celem wydarzenia jest integracja Osób Niepełnosprawnych z lokalnym środowiskiem, aktywizacja oraz promowanie ich twórczości i kreatywności. To wyjątkowy czas, kiedy mieszkańcy Sądecczyzny, będą mieli okazję przekonać się jak kreatywne i utalentowane są osoby z niepełnosprawnościami.

Wydarzenie to ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a szczególnie osoby niepełnosprawne (bez względu na wiek) oraz ich rodziny, opiekunów i nauczycieli.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź