miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Trzy nowe samochody w sądeckiej policji

1 978

Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu, mł. insp. dr Krzysztof Dymura podziękował przedstawicielom władz samorządowych Powiatu Nowosądeckiego oraz czterech sądeckich gmin za dofinansowanie zakupu nowych radiowozów, które będą wykorzystywane w służbie przez sądeckich policjantów.

 

Czytaj również: Stworzył zasady ekonomii, chcą upamiętnić jego nazwisko i osiągnięcia. 2021 rokiem Carla Mengera?

 

Trzy nowe radiowozy marki Kia Ceed wyprodukowane w 2020 roku, o łącznej wartości około 310 tysięcy złotych, zostały zakupione w połowie z budżetu Policji, a w połowie z budżetów sądeckich samorządów. Dwa radiowozy – oznakowany i nieoznakowany trafią do Komisariatu Policji w Grybowie, a trzeci z pojazdów będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej.

30 grudnia br. Komendant podziękował Staroście Nowosądeckiemu – Markowi Kwiatkowskiemu, Burmistrzowi Miasta Grybów – Pawłowi Fydzie, Wójtowi Gminy Grybów – Jackowi Migaczowi, Wójtowi Gminy Łososina Dolna – Andrzejowi Romankowi oraz Wójtowi Gminy Gródek nad Dunajcem – Józefowi Tobiaszowi.

Szef sądeckich policjantów wręczając okolicznościowe statuetki przedstawicielom władz samorządowych wyraził wdzięczność za wsparcie udzielone komendzie w 2020 roku i podkreślał, że zwiększenie policyjnego taboru samochodowego w znacznym stopniu wpłynie na skuteczność pracy funkcjonariuszy, a tym samym na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Sądecczyzny. Z kolei starosta, burmistrz oraz wójtowie przekazali serdeczne podziękowania dla sądeckich policjantów za ofiarną służbę w czasie pandemii, życząc jednocześnie sukcesów i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

źródło i fot.: KMP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. posterunkowy pisze

    Ksiądz już pokropił? Mus przed wyjazdem z PKT.

Zostaw odpowiedź